Rusza konferencja ICT Summit Lublin, promująca Lubelską Wyżynę IT!

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Rusza nowa konferencja adresowana do branży IT i ICT, która dowiedzie jak dużym potencjałem w tej dziedzinie dysponuje miasto Lublin! Premierowa edycja ICT Summit odbędzie się 19-20 maja w Targach Lublin. Czym jest ICT Summit?

Branża IT to jeden z filarów rozwoju Lublina, który w ostatnich latach odnotował niezwykle prężny rozwój. ICT Summit to konferencja mająca na celu promocję potencjału gospodarczego Lublina oraz szerokich perspektyw, jakie oferuje miasto dla polskiej, jak i zagranicznej branży IT i ICT. O dynamicznym rozwoju Lublina w tej dziedzinie świadczą liczne sukcesy i unikalne wdrożenia lubelskich firm teleinformatycznych na międzynarodowych rynkach – m.in. Comarch S.A., eLeader, Mikrobit, Spółka Inżynierów SIM, Infinite, CompuGroup Medical, Trimetis, Altkom Software & Consulting, BL Stream czy Billenium.

Kogo zapraszamy?

ICT Summit adresowane jest do małych, jak i dużych przedsiębiorstw z branży IT i ICT, pracowników tych firm, inwestorów, reprezentantów Miasta Lublin oraz studentów, którzy swoją przyszłość zawodową wiążą z dziedziną IT. Lublin posiada niezwykle cenne atuty, takie jak wysoki poziom technologiczny oraz potencjał tworzenia innowacyjnych rozwiązań zgodny z najnowszymi trendami. Dynamiczny rozwój rynku teleinformatycznego w Lublinie zachęca do inwestycji i planowaniu swojej kariery zawodowej w stolicy województwa lubelskiego, którego potencjał jest wciąż niedoceniany. Chcemy, aby zagraniczne firmy dowiedziały się o atutach miasta, a młodzi ludzie myśleli o Lublinie jako o perspektywicznym miejscu pracy.

10 000 zł nagrody w konkursie dla lubelskich organizacji młodzieżowych!

Zapraszamy wszystkie lubelskie organizacje szkolne i studenckie oraz kreatywnych, młodych ludzi do udziału w konkursie organizowanym podczas spotkania Lublin ICT Summit. Naszym celem jest wsparcie aktywnych, młodych ludzi działających w Lublinie i zapewnienie im środków na rozwój. Konkurs polega na przedstawieniu pomysłu na własną inicjatywę lub biznes. Kilkuminutowe prezentacje powinny przekonać jury, by to właśnie dany projekt uzyskał wsparcie finansowe. Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie tutaj.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Udział w konferencji to doskonała okazja do poszerzenia zawodowych horyzontów, poznania ciekawych ludzi oraz nawiązania cennych relacji biznesowych. W ramach konferencji odbędzie się cykl merytorycznych wykładów, przygotowanych przez najlepszych specjalistów IT z Polski i zagranicy. ICT Summit to wydarzenie finansowane przez Miasto Lublin – wstęp na konferencję jest darmowy.

Strona: http://ictsummit.lublin.eu/

Facebook: https://www.facebook.com/LublinICTSummit

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

Zdjęcie główne artykułu Life of Pix