Rusza konkurs GG dysku – do wygrania kasa i 100 innych nagród

rusza konkurs gg dysku do wygrania kasa i 100 innych nagrod
Udostępnij:
Wystartował konkurs promujący jedną z nowych usług dostępnych w komunikatorze – GG dysk. Użytkownicy na specjalny numer GG:33 mogą przesyłać krótkie opisy własnych sposobów na zastosowanie wirtualnej przestrzeni o pojemności 3GB.

Wystartował konkurs promujący jedną z nowych usług dostępnych w komunikatorze – GG dysk. Użytkownicy na specjalny numer GG:33 mogą przesyłać krótkie opisy własnych sposobów na zastosowanie wirtualnej przestrzeni o pojemności 3GB. Do wygrania jest ponad 100 nagród, w tym pieniężne - http://www.gg.pl/konkurs.


Formuła konkursu jest prosta. Wystarczy dodać do swoich kontaktów w komunikatorze specjalny konkursowy numer GG:33 i postępować zgodnie z instrukcjami, które przesyłane będą w wiadomościach od tego numeru.

Warunkiem udziału w konkursie jest zaakceptowanie regulaminu i wysłanie przez użytkownika na numer konkursowy GG:33 sposobu na korzystanie z nowej usługi w GG, jaką jest GG dysk ( http://beta.gg.pl/info/dysk).

Zabawa konkursowa polega także na ustawianiu przez użytkowników specjalnych opisów:

  • Forsa czeka na http://www.gg.pl/konkurs
  • Się ma pomysły, się ma kasę http://www.gg.pl/konkurs
  • Wrzucam i gram o kasę. A ty? http://www.gg.pl/konkurs
  • Chcesz forsę? Wejdź na http://www.gg.pl/konkurs
  • Powiedz, co z nim wyprawiasz i wygraj! http://www.gg.pl/konkurs

Rozmaite sposoby na wykorzystanie GG dysku będą podpowiadać bohaterzy specjalnych filmów video – można je oglądać na stronie konkursowej http://www.gg.pl/konkurs.

Konkurs trwa do 30 maja i będzie wsparty kampanią wewnętrzną w mediach GG Network. W organizację konkursu został zaangażowany Dział Botów, który odpowiadał za przygotowanie bota konkursowego pod numerem GG:33. Wyniki konkursu opublikowane będą w przeciągu 7 dni od jego zakończenia.

Szczegóły i regulamin konkursu: http://gg.pl/konkurs

Numer konkursowy GG:33

GG Dysk - http://beta.gg.pl/info/dysk – to nazwa wirtualnej przestrzeni, z której mogą korzystać użytkownicy najnowszej wersji komunikatora GG. Producent przygotował dlakażdego użytkownika aż 3 GB miejsca. Dzięki temu użytkownicy wymieniają się między sobą plikami bez potrzeby odwoływania się do zewnętrznych serwisów, współdzielą zdjęcia, multimedia, dokumenty, prezentacje i wiele innych. Dysk jest dostępny za darmo w najnowszym GG, w wersji przeglądarkowej, na komputer i mobilnej – http://beta.gg.pl.

źródło: informacja prasowa