Rusza motoGET – portal ogłoszeń motoryzacyjnych

Dodane: 08.11.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

Choć motoGET pojawił się w Internetowej przestrzeni w 2016 roku to jego korzenie sięgają głębiej. Od dłuższego czasu zastanawialiśmy się, w jaki sposób połączyć ze sobą jak to nazwaliśmy – 3U – ułatwienie, urozmaicenie i umilenie Klientom zakupu i sprzedaży nowego lub używanego pojazdu.

fot. materiały prasowe 

Nasze działania oparliśmy na badaniach opinii i zadowolenia klientów podobnych portali branżowych, głębokim researchu środowiska motoryzacyjnego oraz nieodpartej chęci wdrożenia własnych pomysłów i zajawek. Ma to być coś więcej, coś co do tej pory nie było znane na naszym rynku. Jesteśmy otoczeni pasjonatami motoryzacyjnymi. Jakimi? Różnymi… począwszy od programistów, grafików przez dziennikarzy, reporterów, filmowców, kierowców rajdowych, driftowych, motocyklistów aż do właścicieli komisów samochodowych. Łączy nas wspólna pasja: MOTORYZACJA! Jedni lubią 4 kółka inni 2, jedni jadą szybko, inni bokiem… nie ma to większego znaczenia, bo wszyscy tak samo szalejemy gdy słyszymy ryk silnika.

Co dotychczas udało nam się zrobić? 

 • Bardzo prosty i atrakcyjny cennik ogłoszeń 
 • Przyjazny dla użytkowników komputerów i urządzeń mobilnych design ze szczegółową  wyszukiwarką
 • Niezwykle ważną dla nas współpracę ze Stowarzyszeniem Komisów, którego wsparcie przyczyni się do poprawy wizerunku komisantów i komisów w Polsce. Szalenie istotne wzajemne wsparcie od strony wizerunkowej i stworzenie wspólnej strategii marketingowej szerzącej dobre praktyki przy sprzedaży pojazdów w komisach.
 • Autorską linię kosmetyków do pielęgnacji pojazdów – wysokiej jakości produkty w promocyjnych cenach 
 • Współpracę z influencerami i znanymi nazwiskami nie tylko z branży motoryzacyjnej
 • Własny team driftowy czyli Yujin Drift Team, w którym startują Sebastian Szymański i Mikołaj Zakrzewski którym mocno dopingujemy i których poczynania śledzimy na bieżąco wraz z powstającą MotoGET.tv
 • Szkołę Driftu dla kobiet- tak, tak.. okazuje się że Panie mają niezwykły talent do tego sportu. Zapisy ruszają od nowego roku
 • Jeśli mówimy o szkole,  to również otwarta szansa na praktyki w redakcji MotoGET.press i MotoGET.tv, dla studentów dziennikarstwa czy produkcji filmowej 
 • I najlepsze na koniec. Nasza wisienka na torcie…

  Mając doświadczenie w produkcji filmowej, wiedząc jaką satysfakcję przynosi i jak bardzo popularny jest obecnie Youtube – wpadliśmy na pomysł by użytkownicy portalu również mogli dać upust swojej fantazji. Dlatego jako udostępniliśmy możliwość wrzucenia nie tylko zdjęć wystawionego pojazdu , ale również (tu fanfary) Filmu! Niezależnie czy ogłoszenie wystawia osoba prywatna, dealer lub komiks. Każdy może pokazać siebie, swój salon a przede wszystkim swój pojazd –  jak jeździ, jak warczy, opowiedzieć o jego zaletach i wadach. Nie trzeba rozpisywać elaboratów by udowodnić, że dany pojazd jest wart uwagi i swojej ceny – wystarczy to wszystko nagrać i poczuć się niczym jeden z prowadzących TopGear.  A najlepsze czy najciekawsze ogłoszenia, będą cyklicznie przez nas nagradzane.

  Tyle na początek.. mamy  jeszcze wiele asów w rękawie , ale nie wszystko na raz.

  Chcemy zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Chcemy, aby nasi Użytkownicy mogli w jak najprostszy sposób sprzedawać i kupować samochody, a co najważniejsze, aby się z nich cieszyli. Chcemy aby tworzyli MotoGET razem z nami. Nie jesteśmy  hermetyczni – słuchamy, analizujemy i staramy się wdrażać wszystkie sugestie naszych użytkowników. Lubimy konstruktywną krytykę i nie boimy się niej kiedy chodzi o zadowolenie i integrację pasjonatów motoryzacji, takich jak my.

  icon-112px-padlock Created with Sketch.

  Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem