Rusza nowa edycja Zmienimy Świat. Jak startupy mogą zmienić świat na lepsze?

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Wiele startupowców uważa, że da się połączyć zarabianie pieniędzy i pomaganie społeczeństwu w rozwiązywaniu swoich problemów. Dla takich przedsiębiorców zorganizowaliśmy tę edycję akcji #ZmienimyŚwiat, która ma na celu wyłonienie ciekawych projektów wartych wsparcia i realizacji. Zgłoś się już dziś!

Milion dolarów – tyle pieniędzy na ciekawe startupy chce przeznaczyć fundusz Chivas The Venture, partner akcji #ZmienimyŚwiat. Dla tych, co nie brali udział w poprzednich edycjach akcji wyjaśniamy: ideą jest pokazanie startupów, które wpłyną na naszą przyszłość. W tej edycji skupiamy się na projektach, które pomagają różnym społeczeństwom rozwiązywać swoje problemy.

Chivas The Venture, fundusz który zdecydował się wesprzeć naszą kampanię, jest też organizatorem międzynarodowego konkursu o tej samej nazwie. Razem z nami chce poszukać pomysłów na usprawnienia i realizację wyjątkowych idei, nawet tych mocno wybiegających w przyszłość. Rok temu, do Chivas The Venture, zgosił się Migam.org, który wygrał polską edycję konkursu i przeszedł do finału.

Migam to startup, którego celem jest likwidacja barier między osobami słyszącymi i głuchymi, poprzez tworzenie innowacyjnych narzędzi do komunikacji – aplikacji video-tłumacza. Rozwój narzędzi, jakie tworzy Migam, pomoże zmienić na lepsze życie 72 milionów Głuchych na świecie. Prawda, że piękna idea? Projektów, które mają właśnie takie założenia szukamy do akcji #ZmienimyŚwiat.

Jeśli masz sam pomysł na rozwiązanie problemu, który dotyka wiele społeczeństw, napisz komentarz na stronie akcij i wyjaśnij, dlaczego warto go zrealizować. Spośród ciekawych wypowiedzi wybierzemy najciekawszą i nagrodzimy. Jeśli tworzyć już taki projekt, weź udział w konkursie organizowanym przez Chivas The Venture i zgarnij nagrodę w wysokości miliona dolarów!

Ta edycja akcji #ZmienimyŚwiat potrwa do 29 listopada. Oprócz projektów, które już działają i chciałyby skorzystać ze wsparcia Chivas the Venture, szukamy również pomysłów, które zainspirowałyby innych do działania. W ramach tego konkursu mamy dla Was do wygrania smartfon LG G5 SE, który wyróżnia się dodatkowym szerokokątnym obiektywem 135 stopni.

Więcej informacji znajdziecie na stronie ZmienimySwiat.pl.