Rusza nowy portal dla lekarzy i pacjentów – MedycznaMapa.pl

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

MedycznaMapa.pl to projekt przygotowany z myślą o tych pacjentach, którzy pragną zaoszczędzić swój czas i pieniądze. Wielu z nas narzeka na długie kolejki do rejestracji, kłopoty z dodzwonieniem się do gabinetów oraz inne problemy związane z rezerwacją wizyty.

MedycznaMapa.pl to projekt przygotowany z myślą o tych pacjentach, którzy pragną zaoszczędzić swój czas i pieniądze. Wielu z nas narzeka na długie kolejki do rejestracji, kłopoty z dodzwonieniem się do gabinetów oraz inne problemy związane z rezerwacją wizyty. Odpowiedzią na nasze potrzeby jest serwis Medycznamapa.pl.


Serwis posiada bazę polskich lekarzy, w której każdy może znaleźć specjalistę odpowiedniego dla swoich potrzeb, w określonej przez siebie okolicy. Daje on pacjentom możliwość sprawdzenia ich dostępności w żądanym terminie oraz natychmiastowej rejestracji na wizytę. Bezpłatna rezerwacja spotkania za pośrednictwem Internetu obejmuje specjalistów, którzy zarejestrują swoje gabinety w serwisie. Oprócz katalogu i możliwości rezerwacji wizyt portal pozwala na skomentowanie wizyty u specjalisty i przyznanie oceny, dzięki czemu chorym łatwiej jest zdecydować się na to, którego z lekarzy wybrać.

Twórcy MedycznaMapa.pl wierzą, że pomoże ona wielu pacjentom wybrać lekarzy, którzy zapewnią im szybki powrót do zdrowia. Planują także dalszy rozwój serwisu w oparciu o sugestie internautów – wszystko po to, aby jak najlepiej dostosować jego funkcje do potrzeb i wymagań odwiedzających.

źródło: informacja prasowa