Rusza program EY Accelerating Entrepreneurs dla innowacyjnych start-upów z całego świata. Zgłoś się już dziś!

Dodane: 12.12.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

Do 18 grudnia można się zgłaszać do programu EY Accelerating Entrepreneurs. To program dla dynamicznych i innowacyjnych start-upów z doświadczeniem międzynarodowym, które działają w obszarze nowych technologii.

Celem programu jest pomoc w dalszej ekspansji i budowanie relacji z międzynarodowymi korporacjami i innymi startupami. Wydarzenie odbędzie się w kwietniu w Amsterdamie.

– Poszukujemy firm technologicznych, które mają już pierwsze wdrożenia swoich rozwiązań i pierwsze doświadczenia międzynarodowe oraz myślą o biznesie w skali globalnej – mówi Krzysztof Witkowski, odpowiedzialny za programy skierowane do startupów z ramienia EY.

EY Accelerating Entrepreneurs to program dla firm z całego świata. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem: „Współpraca. Nowy sposób na innowacje?” Start-upy wezmą także udział w konferencji EY nt. technologii cyfrowych Innovation Realized 2018. Oba wydarzenia odbędą się w dniach 21-24 kwietnia 2018 roku w Amsterdamie.

W programie wydarzeń sesje ze światowej sławy mówcami, warsztaty oraz bezpośrednie spotkania z przedstawicielami wiodących światowych korporacji. – To świetna okazja do rozmów z dyrektorami ds. innowacji (CIO) z wielu firm o globalnym zasięgu, którzy szukają innowacyjnych start-upów nastawionych na nowe technologie, które mogą pomóc im w rozwiązaniu złożonych problemów, z którymi się spotykają w swojej codziennej pracy. Program EY Accelerating Entrepreneurs i konferencja Innovation Realized to także szansa na dzielenie się wiedzą, wymianę i budowanie sieci kontaktów z innymi start-upami z całego świata. To bardzo pomocne w zwiększaniu skali biznesu – dodaje Krzysztof Witkowski.

Do poprzedniej edycji programu zakwalifikowały start-upy z Polski: Perfect Gym Solutions oraz Nethone. Perfect Gym Solutions dostarcza oprogramowanie dla klubów fitness w 38 krajach na świecie. Nethone dostarcza rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję z obszaru Business Intelligence, pozwalające m.in. w czasie rzeczywistym przewidywać oszustwa w branży e-commerce i automatycznie im zapobiegać.

Innovation Realized 2018 to konferencja z udziałem 250 prezesów, dyrektorów ds. cyfryzacji, innowacji, strategii i rozwoju, a także firm, które tworzą rewolucyjne rozwiązania i liderów opinii z całego świata, którzy wspólnie będą generować nowe idee i rozwiązywać złożone wyzwania biznesowe.

Do programu EY Accelerating Entrepreneurs może się zgłosić założyciel lub prezes start-upu, który jest odpowiedzialny za ostatnie projekty i wyniki firmy i który:

  • ma innowacyjny produkt, usługę lub model biznesowy oparty o nowoczesne rozwiązania technologiczne, który odpowiada aktualnym wyzwaniom biznesowym (zwłaszcza w obszarze: sztucznej inteligencji, rzeczywistości rozszerzonej i wirtualnej, interfejsu użytkownika, analityki dużych zbiorów danych, robotyki, Internetu Rzeczy);
  • jest obecny na rynkach międzynarodowych i posiada duży potencjał do ekspansji zagranicznej.

Koszty związanie z uczestnictwem w programie dla wybranych start-upów pokrywa EY. Więcej informacji a także szczegółowe kryteria i formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj: www.ey.com/aep.