Rusza trzecia edycja akceleratora Orange Fab Polska. Zgłoś się do niego już dziś!

rusza trzecia edycja akceleratora orange fab polska zglos sie do niego juz dzis
Udostępnij:
Tworzysz startup i chcesz rozwijać go pod okiem ekspertów? Weź udział w trzeciej edycji akceleratora startupów Orange Fab. Na zgłoszenie się do programu masz czas do 6 stycznia 2016 roku. Dowiedz się, dlaczego warto.

3 miesiące z najlepszymi ekspertami

12 tygodni - tyle będzie trwać programu akceleracyjny Orange Fab. Podczas trzech miesięcy przedsiębiorcy będą ciężko pracować nad swoimi produktami, modyfikować je pod wpływem pomysłów ekspertów i rozwijać zgodnie z zasadami tworzenia startupów. Wszystko po to, by zainteresować jury konkursu, które nagrodzi najciekawszy produkt. Zespół go tworzący może liczyć na inwestycję i dalszą współpracę z Orange.

Przedsięwzięcia, które przejdą selekcje organizatorów, będą pracowały nad swoimi produktami pod czujnym okiem ponad czterdziestu ekspertów z 32 krajów. Wśród nich znajdą się m.in.:

Mentorzy Orange Polska

Piotr Muszyński - Wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych, Dariusz Boduch - Dyrektor Marketingu Ofert Multimedialnych, Jowita Bukowińska - Dyrektor Zarządzania Zasobami Operacyjnymi Sieci.

Mentorzy ekosystemu

Agnieszka Lewandowska - Startup School, Bartłomiej Gola - SpeedUp Group, Grzegorz Marczak - Antyweb.

Zespół Orange Fab Polska

Joanna Bruździak - Kierownik Wydziału Inkubacji Innowacyjnych Rozwiązań, Agnieszka Węcławek - Ekspert R&D, Marcin Franczyk - Kierownik Projektu.

Pełna lista ekspertów dostępna jest pod tym adresem.

40 tysięcy złotych i wsparcie Orange

Główną nagrodą jaką otrzyma zespół najlepiej oceniony przez jury jest 40 tysięcy złotych na współpracę z Orange. Uczestnicy wezmą udział w 12-tygodniowym programie, a podczas całej inicjatywy będą mieli okazję wziąć udział w ponad 22 eventach związanych z przedsiębiorczością. Oprócz dostępu do mentorów z wielu branż, uczestnicy będą mogli korzystać z przestrzeni biurowych, zasobów technicznych i marketingowych Orange Polska.

Międzynarodowa współpraca i szansa na globalizację

Udział w programie to też świetna okazja na wymianę doświadczeń z uczestnikami, którzy aplikują do programu z całego świata. Rekrutacja do tegorocznej edycji akceleratora Orange Fab została bowiem rozszerzona na kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Program działa aktualnie w dziesięciu państwach Grupy Orange, dlatego też sam udział w programie może przynieść wiele korzyści i szans np. na ewentualną globalizację zgłoszonych pomysłów.

Sukcesy poprzednich edycji

Wśród finalistów poprzednich edycji Orange Fab, którym skutecznie udało się rozwinąć produkt znajdują się m.in.: wizyta.pl - system rezerwacji i zarządzania, oraz hollo.pl - aplikacja, za pomocą której szybko przywołamy pomoc drogową. Niebawem aplikacja ta ma być także dostępna w Orange App Centere 5. Organizator akceleratora stara się też znaleźć najciekawsze przedsięwzięcia samodzielnie. Jako Partner Wolves Summit ufundował jej uczestnikowi - Deskdoo - dziką kartę do programu akceleracji.

Przyjmowanie zgłoszeń do programu Orange Fab Polska zakończy się 6.01.2015. Nie zwlekaj jednak i zgłoś swój startup już dziś.