Ruszają Ogólnopolskie Lekcje WF Legii Waszawa i GovTech Polska

ruszaja ogolnopolskie lekcje wf legii waszawa i govtech polska
Udostępnij:
Kiedy zajęcia dydaktyczne w szkołach i na uczelniach zostają zawieszone musimy przejść na zajęcia on-line! Dlatego też, Zespół GovTech Polska we współpracy z Klubem Legia Warszawa przedstawiają propozycje będące alternatywą dla lekcji wychowania fizycznego, które mogą odbyć się w domu.

W pierwszym odcinku, zapraszamy na krótki trening z Danielem Jezierskim z Legia Soccer Schools. Kolejne odcinki opublikujemy już niedługo na portalach społecznościowych GovTech Polska.

Zespół GovTech we współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji oraz Naukową Akademicką Siecią Komputerową przekazał do użytku platformę: www.gov.pl/zdalnelekcje. To miejsce, w którym zarówno uczniowie, jak i nauczyciele mogą znaleźć materiały posortowane odpowiednio dla poszczególnych klas i przedmiotów, które pomogą im w realizowaniu swoich planów nauki. Udostępnione tam materiały są gwarancją wartościowych i merytorycznie odpowiednich treści dla każdego.

Chcemy, żeby jak najwięcej osób wzięło udział w naszej #akcjaedukacja, dlatego stworzyliśmy wydarzenie na portalu Facebook - tam umieszczamy wszystkie informacje na bieżąco o tym, co się dzieje i kto nas wspiera: https://www.facebook.com/events/410107209860682/

Zachęcamy do śledzenia nas na naszych kanałach social media. Tam na bieżąco publikujemy kolejne lekcje!

Kampania prowadzona jest przez Zespół GovTech Polska:

#zostańwdomu #akcjaedukacja

Fb: https://www.facebook.com/GovTechPolska/