ruszamysie.pl – Chcesz być aktywny? Ruszamy z pomocą!

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Ruszamy Się to sportowe połączenie funkcjonalności Foursquare, Facebook i Groupon, największych hitów internetu ostatnich lat.

Ruszamy Się to sportowe połączenie funkcjonalności Foursquare, Facebook i Groupon, największych hitów internetu ostatnich lat.

Aplikacja Ruszamy Się dostępna będzie przez internet i urządzenia mobilne. W prosty sposób umożliwiać będzie dodawanie aktywności fizycznych, zdobywanie punktów i odznak, które następnie będzie można wykorzystać jako rabat lub ofertę specjalną wśród partnerów Ruszamy Się (klubów fitness, siłowni, basenów itd.).

Twórcami aplikacji są Przemysław Śmit i Michał Stanowski. Pierwszy ma kilkuletnie doświadczenie w marketingu sportowym, jest web designerem oraz pomysłodawcą Ruszamy Się. Drugi zaś to programista PHP z wieloletnim stażem, współtwórca pierwszego regionalnego portalu w Łodzi, dziejesie.pl. W ramach Global Startup Challenge planujemy zbudowanie w wersji beta naszej aplikacji webowej i mobilnej, oraz przygotowanie podstaw do prowadzenia działań marketingowych w dalszej perspektywie.

Planujemy ciągłe rozwijanie aplikacji z naciskiem na urządzenia mobilne, ekspansję na rynki anglo-i rosyjskojęzyczne, wprowadzenie sportowych zakupów grupowych, współpracę ze znanymi i cenionymi sportowcami/celebrytami.

W planach mamy także utworzenie fundacji, której celem będzie promowanie aktywności fizycznych wśród ubogich dzieci, które ze względów finansowych nie mają szansy na wzięcie udziału w obozach sportowych, czy trenowanie ulubionych dyscyplin.

źródło: informacja prasowa