Ruszył konkurs „Wygraj profesjonalne doradztwo finansowe”

ruszyl konkurs wygraj profesjonalne doradztwo finansowe
Udostępnij:
1 kwietnia uruchomiliśmy trzeci konkurs dla właścicielek firm (realizowany w ramach projektu "Przygotuj się do biznesu". Tym razem do wygrania jest dwugodzinne indywidualne doradztwo finansowe dla firmy.

1 kwietnia uruchomiliśmy trzeci konkurs dla właścicielek firm (realizowany w ramach Projektu "Przygotuj się do biznesu". Tym razem do wygrania jest dwugodzinne indywidualne doradztwo finansowe dla firmy.

Kto może wziąć udział w konkursie:

Konkurs przeznaczony jest dla właścicielek firm, które prowadzą firmę już od 1 dnia rejestracji firmy do dwóch lat włącznie. W zakresie doradztwa finansowego laureatki będą mogły omówić z doradcą następujące zagadnienia:

  • koszty, przychody i źródła finansowania działalności przedsiębiorstwa,
  • system opodatkowania prowadzenia działalności gospodarczej,
  • narzędzia zarządzania finansami (prognozowania przepływów pieniężnych, planowania przepływów i kosztów, controllingu, metod utrzymania płynności finansowej),
  • zarządzanie kapitałem obrotowym przedsiębiorstwa (utrzymywanie bezpiecznego poziomu należności, zobowiązań, zapasów i gotówki),
  • krótkoterminowe, średnio i długoterminowe źródła finansowania (porównanie źródeł pod kątem korzyści ekonomicznych), w tym: kredyty kupieckie, factoring, pożyczki i kredyty z sektora pozabankowego, kredyty bankowe długoterminowe, leasing, obligacje, środki pieniężne od inwestorów kapitałowych, podstawowe dokumenty wymagane przez instytucje finansowe, analiza umów pożyczkowych i kredytowych.

Aby aplikować należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod tym adresem.

Jeśli masz pytanie, w związku z konkursem napisz do nas: [email protected]

Konkurs jest realizowany w ramach Projektu "Przygotuj się do biznesu" - Projekt dofinansowany ze środków NBP.

źródło: informacja prasowa