Ruszył nabór do CEE Startup Challenge

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

CEE Startup Challenge

Udostępnij:

Vestbee, platforma matchmakingowa łącząca startupy z globalnymi funduszami VC, akceleratorami i korporacjami, rozpoczęła zbieranie aplikacji do 8 edycji swojego flagowego programu – CEE Startup Challenge.

CEE Startup Challenge to konkurs online dla najlepszych startupów i scaleupów z regionu Europy Środkowo-Wschodniej, które szukają możliwości na przyśpieszenie rozwoju swojego biznesu oraz nawiązanie kontaktu z bogatą siecią międzynarodowych inwestorów oraz korporacji, m.in Credo Ventures, EIT InnoEnergy Central Europe, Huawei, OTB Ventures, Elevator Ventures, Eleven Ventures, Iron Wolf Capital, Inovo Ventures, QNBEYOND Ventures i innymi.

Dlaczego warto wziąć udział?

Startupy wyłonione w CEE Startup Challenge otrzymają łącznie ponad 250k EUR rabatu na usługi i produkty oferowane przez partnerów wydarzenia. Należą do nich m.in $100k w AWS Activate Credits, €100K startup credits od OVHcloud, €30K w Stripe Credits, 90% zniżki na HubSpot for Startups, $50K na Mixpanel Growth Plan oraz $150k w Microsoft Azure Credits.

Firmy będą również mogły wziąć udział w największej konferencji partnerów funduszy VC CEE VC Summit oraz skorzystać z narzędzi biznesowych takich jak Zendesk, Notion, Loom, Customer.io, TrustMate, Brand24 i Bouncer. I to jeszcze nie wszystko – na kandydatów czekają również specjalne warsztaty z pisania grantów od UpSpark i Cresco oraz wsparcie medialne od MamStartup i ITKeyMedia.

Zwycięzcy konkursu zyskają również możliwość pitchowania swoich pomysłów przed partnerami wiodących firm VC i korporacji, takich jak m.in. Northzone, Molten Ventures, Credo Ventures, EIT InnoEnergy Central Europe, 3VC, Huawei, OTB Ventures, Eleven Ventures, Inovo Ventures, Market One Capital.

Kogo szukają organizatorzy?

Do udziału w CEE Startup Challenge organizatorzy zapraszają firmy, które poszukują finansowania na etapie tzw. seed, pre-series A, series A i późniejszych w następujących branżach SaaS & Marketplace, AI & Analytics & Big Data, Fintech & Insurtech, Smart Cities & Home, Industry 4.0 & Manufacturing, Transport & Logistics, Planet & Sustainability, Healthcare & Wellbeing.

Kandydaci mogą aplikować do 25 listopada 2022 r.

 

MamStartup jest patronem medialnym CEE Startup Challenge