Ruszył nabór do IMPACT ARENA. InCredibles i Puls Biznesu poszukują startupów

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

IMPACT ARENA by InCredibles i Puls Biznesu

Udostępnij:

IMPACT ARENA to konkurs przeznaczony dla startupów, które mają za sobą co najmniej jedną rundę finansowania lub udział w programie akceleracyjnym lub mentoringowym. Laureat konkursu zostanie pierwszym uczestnikiem VII edycji InCredibles — programu mentoringowego stworzonego przez Sebastiana Kulczyka.

Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane do 16 lutego. Ogłoszenie finalistów nastąpi 10 kwietnia. Ich wyboru dokona kapituła złożona z ekspertów. Najlepsi zaprezentują się na scenie przed uczestnikami Impact’23 10 maja. Wielki finał będzie rozegrany w innowacyjnej formule pitchowania połączonego z rozwiązywaniem biznesowych zadań.

InCredibles Sebastiana Kulczyka

InCredibles zapewnia kilkadziesiąt godzin indywidualnych i grupowych, szytych na miarę, konsultacji prowadzonych przez uznanych founderów, inwestorów, doradców i specjalistów z zakresu m.in. zarządzania, sprzedaży i marketingu, strategii, komunikacji, finansowania i HR. Na zwycięzcę czeka również pakiet usług Amazon AWS o wartości 10 tys. dolarów.

— Celem naszego programu jest kompleksowe wsparcie najlepszych polskich startupów. Dzielimy się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale też sprawdzonymi kontaktami. W ciągu kilku lat stworzyliśmy sieć mentorów, spółek, organizacji branżowych i funduszy venture capital, która tworzy unikalną platformę wsparcia i rozwoju dla młodych liderów przedsiębiorczości. I jak co roku, stawiamy na odpowiedzialnych, takich, którym nie jest wszystko jedno jak, i z kim robią biznes – mówi  Sebastian Kulczyk.

Więcej informacji o konkursie znajduje się tutaj.