Ruszył NuPlays.pl – innowacyjna platforma do dystrybucji muzyki cyfrowej

ruszyl nuplayspl innowacyjna platforma do dystrybucji muzyki cyfrowej
Udostępnij:
NuPlays.pl to nowy serwis internetowy dla ludzi ceniących muzykę, w którym - oprócz wysokiej jakości plików mp3 – znajdą oni to, czego nie kupią nigdzie indziej: wyjątkowy muzyczny lifestyle.

NuPlays.pl to nowy serwis internetowy dla ludzi ceniących muzykę, w którym - oprócz wysokiej jakości plików mp3 – znajdą oni to, czego nie kupią nigdzie indziej: wyjątkowy muzyczny lifestyle. NuPlays pozwala niezależnym artystom i wytwórniom w prosty sposób tworzyć pakiety, w których muzyka oferowana jest z gadżetami związanymi z ich twórczością. Dodatkową zachętą do kupowania legalnej muzyki są Superoferty – wyjątkowe nagrody (np. spotkanie z artystą) dostępne wyłącznie za Punkty NuPlays.

Muzyka to styl życia

Niewielu fanów zrezygnowałoby z okazji osobistego spotkania ze swoim idolem – nie mówiąc o możliwości pośpiewania z nim na zamkniętej próbie lub wyjścia na wspólną imprezę. T-shirty, winyle, aplikacje na urządzenia mobilne (i wiele, wiele innych) to świetne gadżety, które wzbogacają sposób, w jaki ludzie doświadczają muzyki. Dzięki NuPlays artyści i wytwórnie mogą błyskawicznie tworzyć niespotykane i limitowane projekty, a fani mają je na wyciągnięcie ręki. A wszystko to w połączeniu z legalną muzyką najwyższej jakości!

W NuPlays można kupić więcej niż same pliki mp3. To serwis internetowy, który dzięki swojej nieco wywrotowej formule oprócz dźwięków z każdego zakątka świata oferuje użytkownikom to, czym muzyka naprawdę jest: emocje, przeżycia i możliwość zamanifestowania swojego stylu życia. Najłatwiej zobaczyć to na przykładzie istniejącej oferty: http://nuplays.pl/album/75/ominous-bonus-ep.

Kupujący mają wybór

NuPlays umożliwia artystom i wytwórniom konstruowanie różnych ofert zakupu muzyki. Użytkownik sam wybiera, co chce kupić i co jest dla niego najważniejsze – pliki czy jedna z ofert przygotowanych przez sprzedawcę. Zakup, dzięki wykorzystaniu popularnych systemów płatności (PayPal, a w Polsce dodatkowo Przelewy24.pl), przebiega błyskawicznie i kupujący natychmiast otrzymuje dostęp do muzyki.

Superoferty

Każdy zakup albumu – niezależnie od tego, czy kupiona została wyłącznie muzyka, czy też pakiet z gadżetem - promowany jest doliczeniem punktów NuPlays do konta kupującego. Z kolei punkty można wymieniać na wyjątkowe Superoferty. Są wśród nich karnety na festiwale, odtwarzacze mp3, a nawet kolacja z artystami, przybicie piątki na backstage’u czy inny zupełnie indywidualny prezent. Mówiąc wprost:

Na NuPlays fani są nagradzani to, że doceniają artystę i kupują legalną muzykę!

Rodzaj bonusów i Superoferty zależą wyłącznie od pomysłowości sprzedających artystów i firm fonograficznych. Dzięki NuPlays muzyka i kultura muzyczna stają się czymś więcej, odzyskując należne jej miejsce w czasach wszechobecnego Internetu.

Tworzysz muzykę? Podziel się nią z innymi na NuPlays!

NuPlays to idealne miejsce dla wszystkich muzyków, zarówno tych związanych z wielkimi wytwórniami, jak i dla artystów niezależnych oraz początkujących.

Artyści mogą w łatwy sposób zarejestrować się w serwisie, umieścić tam swoją muzykę i dołączać do albumów różne oferty dodatkowe – od serii unikatowych gadżetów (prawdziwa gratka dla największych fanów!) po oryginalne, krótkie serie np. okazyjnych T-shirtów. W NuPlays sprzedawca ma pełną kontrolę: sam decyduje gdzie i za ile (PLN/EUR/USD) chce sprzedawać swoją muzykę oraz czym, kiedy i na jakich zasadach chce obdarować swoich fanów. To nie wszystko: jednym kliknięciem można uruchomić NuPlays Store – sklep na Facebooku!

źródło: informacja prasowa