Ruszyła druga edycja Masters&Robots Awards. Zgłoś swój startup do 16.03.2024 r. i zdobądź nagrodę Masters of Global Impact!

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Ruszyła druga edycja Masters&Robots Awards. Zgłoś swój startup do 16.03.2024 r. i zdobądź nagrodę Masters of Global Impact!

Udostępnij:

Ruszyła druga edycja konkursu Masters&Robots Awards organizowanego przez Digital University, lidera edukacji cyfrowej w Polsce. Wśród sześciu kategorii konkursowych na szczególną uwagę zasługuje Masters of Global Impact, dedykowana startupom, które już działają globalnie lub tworzą rozwiązania z potencjałem na rynki międzynarodowe. Zgłoszenia do konkursu w sześciu kategoriach przyjmowane są do 16 marca 2024 roku. Partnerem strategicznym wydarzenia jest InCredibles, program Sebastiana Kulczyka.

Masters&Robots Awards ma na celu docenienie liderów, zespołów i organizacji, które wyznaczają trendy i tworzą innowacyjne rozwiązania na polski i zagraniczne rynki. Konkurs skierowany jest do startupów, firm technologicznych, instytucji edukacyjnych, liderów w dziedzinie transformacji cyfrowej, a także dla przedsiębiorstw dbających o zrównoważony rozwój, kreatywnych twórców cyfrowych doświadczeń oraz wszystkich tych, którzy pragną zmieniać świat. 

– Poszukujemy innowatorów, którzy tworzą przyszłość. Naszą misją jest promowanie dobrych, nowatorskich rozwiązań, m.in. z zakresu sztucznej inteligencji czy np. usprawniających procesy biznesowe. Właśnie dlatego w 2017 roku stworzyliśmy markę Masters&Robots – platformę wymiany wiedzy i inspiracji dla wszystkich, którzy chcą kształtować świat jutra. Szukamy innowacyjnych projektów, które mają potencjał do wprowadzenia realnych zmian w różnych obszarach. Gorąco zachęcam wszystkich, którzy tworzą „nową jakość”, do zgłoszenia swoich projektów do Masters&Robots Awards. To nie tylko szansa na zdobycie prestiżowego wyróżnienia, ale również na poznanie innych pasjonatów innowacji i nawiązanie cennych międzynarodowych kontaktów – mówi Jowita Michalska, prezeska Digital University.

Jury złożone z polskich i zagranicznych ekspertów, przedstawicieli świata nauki i biznesu, przyzna nagrody w sześciu kategoriach:

  • Masters of Global Impact – dla startupów, które zmieniają świat, proponując innowacyjne rozwiązania na rynek globalny. 
  • Masters of Innovation – za przełomowe projekty, przyznawana  zespołom i organizacjom, które dzięki pomysłowości i innowacyjności przyczyniły się w 2023 roku do znacznego postępu w swojej dziedzinie.
  • Masters of AI Experience – za wyjątkowe przykłady współpracy i rozwiązania wewnątrz organizacji oraz dedykowane klientom, w których sztuczna inteligencja jest integrowana w sposób przemyślany i odpowiedzialny, prowadząc do realnego postępu; skierowana do zespołów.
  • Masters of Social Impact – za inicjatywy realizowane w oparciu lub wokół nowych technologii, które mają pozytywny wpływ: społeczny, etyczny lub środowiskowy. 
  • Masters of Innovation Leadership – dla wizjonerów oraz zespołów, które realizują ideę innowacyjnego przywództwa: inspirują innowacje i wspierają kulturę ciągłego rozwoju w swoich organizacjach.
  • Masters of Future Oriented Culture – dla zespołów i organizacji, które tworzą organizacje oparte o kulturę ciągłego uczenia się, rozwoju, gdzie nowe pomysły są pielęgnowane i doceniane.

W kapitule Masters&Robots Awards zasiadają: Jowita Michalska, prezeska Digital University, Carlo van de Weijer, dyrektor zarządzający Instytutu Systemów Sztucznej Inteligencji na Uniwersytecie Technicznym w Eindhoven, Dariusz Jemielniak, ekspert w dziedzinie strategicznego zarządzania i HR w firmach technologicznych, wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego i Uniwersytecie Harvarda, David Gram, lider ds. innowacji i współzałożyciel Diplomatic Rebels, Rafał Mrówka, profesor w SGH, dyrektor programu MBA-SGH, Aleksandra Auleytner, partner i dyrektor działu praktyki IP&TMT w kancelarii DZP, Tina Sobocińska, założycielka HR4future, wykładowczyni na SGH i SWPS, Katarzyna Śledziewska, dyrektor zarządzająca DELab UW, profesor na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, Łukasz Węgrzyn, partner i dyrektor praktyki IT & data w Osborne Clarke, Aleksandra Karasińska, redaktorka naczelna Forbes Women Polska i Sebastian Kulczyk, właściciel KULCZYK INVESTMENTS S.A. i Manta Ray VC, twórca programu InCredibles oraz Artur Kurasiński, przedsiębiorca, twórca, inwestor i współtwórca najstarszego w Polsce cyklu spotkań dla startupów Aula Polska.

Na zgłoszenia do konkursu organizatorzy czekają do 16.03.2024 r., a zwycięzców poznamy w kwietniu.

Więcej informacji i zgłoszenia na stronie: https://mastersandrobots.tech/pl/awards-2024/