Ruszyła rekrutacja do Aktimelizacji

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Rozpoczęła się rekrutacja do projektu „Aktimelizacja”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Rozpoczęła się rekrutacja do projektu „Aktimelizacja”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem projektu jest zorganizowanie płatnych staży dla 10 pracowników naukowych i naukowo-dydaktycznych w przedsiębiorstwach branży ICT z województwa wielkopolskiego.

Rozpoczęła się rekrutacja do projektu „Aktimelizacja”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem projektu jest zorganizowanie płatnych staży dla pracowników naukowych i naukowo-dydaktycznych w przedsiębiorstwach branży ICT z województwa wielkopolskiego. Projekt umożliwia pracownikom naukowym i naukowo-dydaktycznym odbycie płatnego, półrocznego stażu w firmach województwa wielkopolskiego rozwijających innowacyjne rozwiązania w obszarze nowych technologii. Zakres programu obejmuje także cykl szkoleń z obszaru komercjalizacji wiedzy, ochrony własności intelektualnej i zarządzania innowacjami. Program kierowany jest również do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, które chciałyby zaprosić do swojego zespołu pracowników naukowych z dziedzin: elektronika, ICT, biotechnologia, farmacja oraz chemia. Dzięki projektowi, firmy mają szansę pozyskać pracownika, którego wynagrodzenie w całości pokryte zostanie ze środków Unii Europejskiej.

Podstawowe informacje na temat stażu:

  • czas trwania – 6 miesięcy
  • 6 dni szkoleniowych
  • wysokość dodatku stażowego – 3500 zł brutto

Formularz rekrutacyjny i dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.lmsinvest.pl/staz

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31.12.2012 r. poprzez formularz aplikacyjny dostępny na podanej wyżej stronie!

źródło: informacja prasowa