Ruszyła rekrutacja do programu edukacyjnego Young Innovators

Dodane: 25.02.2019

Mam Startup

Udostępnij:

Young Innovators to program edukacyjny składający się z wyjątkowego programu bezpłatnych szkoleń i warsztatów, spotkań ze specjalistami oraz płatnych staży dla najlepszych. Inicjatywa jest odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie rynku innowacji, nowych technologii i startupów.

Przez 5 weekendów uczestnicy wraz z Ekspertami i Liderami na rynku przejdą każdy etap ze ścieżki design thinking startup.

5 KROKÓW DESIGN THINKING START UP:

  1. EMPATYZACJA
  2. WSKAZANIE PROBLEMU
  3. IDEACJA
  4. PROTYP
  5. TESTOWANIE

Oferta jest skierowana do 30 najzdolniejszych studentów wiążących swoją przyszłość z innowacjami i nowymi technologiami. W ramach projektu będzie możliwość poznania zasad funkcjonowania startupów, metod wdrażania nowych technologii oraz pracy projektowej w obszarze innowacji.W instytucjach partnerskich zorganizowane zostaną warsztaty z każdego kroku design thinking.

Uczestnicy zapoznają się z metodologią tworzenia innowacji w organizacjach, będą mieli szanse nauczyć się pracy zespołowej nad projektem. Young Innovators ma wyposażyć uczestników w umiejętności planowania swojej przyszłości zawodowej w sposób szeroki i nieszablonowy, uwzględniając rozwój innowacji w biznesie.

Pierwszy zjazd odbędzie się już 25 maja 2019 roku. Aplikuj tutaj.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem