Ruszyła trzecia runda programu akceleracyjnego eduLAB!

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Ruszył nabór do III rundy akceleracji eduLAB – akceleratora działającego w obszarze edTECH. Przypominamy, że okres przyjmowania zgłoszeń będzie trwał do 11 lutego 2018.

Wszystkie zespoły startupowe, które przygotowują się do udziału w eduLAB, serdecznie zapraszamy do zgłaszania swoich pomysłów lub odpowiedzi na postawione wyzwania, które znajdują się na www.edulab.io. Nagrodą dla najbardziej perspektywicznych rozwiązań jest czek na pre-akcelerację o wartości do 1 MILIONA złotych na rozwój startupów.

Jednak wsparcie od eduLAB, o którym mowa, to nie tylko w/w finansowanie obejmujące również miesięczne wynagrodzenia dla członków zespołu lecz także sprzęt, oprogramowanie i wszystko, co niezbędne do pracy nad produktem. To także wsparcie technologiczne dostarczane przez ekspertów IT z Edge One Solutions oraz niezbędne szkolenia i monitoring biznesowy.

Na stronie www.edulab.io w Aktualnościach znajdują się wszystkie niezbędne informacje wraz z materiałami do pobrania. Nie zwlekajcie! Dołączajcie do eduLAB! Wykorzystajcie szansę na akcelerację Waszych startupów!