Ruszyła XI edycja konkursu „Innowacja jest Kobietą”

Dodane: 20.08.2019

Informacja prasowa

Udostępnij:

Ruszyła XI edycja konkursu „Innowacja jest Kobietą”, organizowanego przez Fundację Kobiety Nauki. Badaczki-wynalazczynie mogą się zgłaszać do 6 września br. Nagrodą jest prezentacja zwycięskiego wynalazku podczas Międzynarodowych Targów IENA 2019 w Norymberdze.
Jak poinformowali organizatorzy konkursu „Innowacja jest Kobietą”, jego celem jest wyłonienie innowacyjnego autorskiego (lub współautorskiego) rozwiązania technologicznego lub koncepcji wdrożenia już opracowanego rozwiązania.

Zainteresowane badaczki powinny wysłać na adres [email protected] (w tytule: KONKURS): cv z uwzględnieniem osiągnięć naukowych, krótki opis projektu (do 1 strony), oraz opis implementacji (do 1 strony). Fundacja Kobiety Nauki – Polska Sieć Kobiet Nauki, czeka na zgłoszenia do 6 września br.

Laureatki zostaną wyłonione przez komisję konkursową, w skład której wchodzą członkinie zarządu fundacji. Decyzję podejmą z uwzględnieniem list rankingowych proponowanych przez ekspertki i ekspertów fundacji.

Tym razem zwycięski wynalazek zostanie zaprezentowany podczas Międzynarodowych Targów „Pomysły, Wynalazki, Nowe Produkty” IENA 2019 w Norymberdze (31 października -3 listopada br.).

Więcej informacji, w tym regulamin konkursu, znajduje się na stronie kobietynauki.org/index.php/category/konkurs/

 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem