Ruszyło narzędzie do łatwiejszego pozyskiwania użytkowników kampanii

ruszylo narzedzie do latwiejszego pozyskiwania uzytkownikow kampanii
Udostępnij:
Przeprowadzanie w Internecie konkursu, zebranie opinii użytkowników czy zwiększenie ruchu na stronie jest sprawą dość skomplikowaną. Brak możliwości weryfikacji użytkowników i brak zainteresowania z ich strony, to tylko niektóre z przyczyn niepowodzenia takich kampanii.

Przeprowadzanie w Internecie konkursu, zebranie opinii użytkowników czy zwiększenie ruchu na stronie jest sprawą dość skomplikowaną. Brak możliwości weryfikacji użytkowników i brak zainteresowania z ich strony, to tylko niektóre z przyczyn niepowodzenia takich kampanii. Zwiększyć efektywność i przydatność tych działań może nowopowstały serwis InClick, umożliwiający zlecanie zadań, przy możliwości weryfikacji zleceniobiorców.

InClick ma służyć szybszemu i efektywniejszemu zlecaniu drobnych zadań takich jak: testowanie produktów, wystawienie ocen i komentarzy czy chociażby wzięcie udziału we flash mobie. Bazę użytkowników stanowią młodzi ludzie w wieku 16-26 lat, którzy zostali zweryfikowani za pomocą zeskanowanej legitymacji studenckiej bądź uczniowskiej – co daje pewność, że są to prawdziwe osoby.

Serwis umożliwia tworzenie precyzyjnie dostosowanych kampanii, według takich cech zleceniobiorców jak zainteresowania, umiejętności czy lokalizacja. Efekty działań są dostępne na bieżąco, a poprzez zaangażowanie dużej liczby użytkowników możliwe jest szybkie uzyskanie odpowiednich rezultatów.

– Zależało nam, aby w maksymalnie prosty sposób ułatwić przedsiębiorcom różnego rodzaju działania prowadzone w sieci. Stworzony przez nas ekosystem jest korzystny zarówno dla zleceniodawców, jak i zleceniobiorców, a wszelkie kwestie formalne leżą po naszej stronie – mówi Mariusz Jasiński, pomysłodawca InClicka.

Zleceniodawca tworzy zadanie, np. wystawienie recenzji na temat jego produktu, następnie dostosowuje wytyczne co do jakości jego wykonania oraz cech zleceniobiorców. Dzięki możliwości zdefiniowania takich parametrów, InClick pozwala dotrzeć do wąsko sprofilowanych grup i osób. Użytkownicy za każde wykonane zlecenie otrzymują punkty, które przeliczane są na złotówki i następnie przelewane na ich konta.

- Wykorzystanie InClicka jest ograniczone jedynie kreatywnością zleceniodawców. Możemy założyć, że stanie się narzędziem do pozyskiwaniu uczestników flash mobów, zwiększenia uczestnictwa w eventach i wielu innych niestandardowych działaniach. Naszą rolą jest usprawnić kontakt między marką, a klientem oraz zwiększyć efektywność kampanii – podsumowuje Mariusz Jasiński.

źródło: informacja prasowa