Ruszyły wyprzedaże w Plusie! Te urządzenia z promocyjnej oferty powinny zainteresować przedsiębiorców

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Ruszyły wyprzedaże w Plusie! Te urządzenia z promocyjnej oferty powinny zainteresować przedsiębiorców

Udostępnij:

Okres poświąteczny to przede wszystkim czas sezonowych obniżek. I tak jak niekoniecznie zachęcamy Was do kupowania dziesiątej pary butów czy innych zbędnych gadżetów, to właśnie teraz polecamy skorzystać z promocji dla biznesu, np. zainwestować w nowe firmowe smartfony.

Początek roku dla wielu z nas wiąże się z nowymi postanowieniami. Wiele z tych planów dotyczy naszej pracy: „będę dbać o work-life balance”, „pójdę po podwyżkę”, „zainwestuję w nowy sprzęt”. 

Jeśli chodzi o zakup niezbędnych narzędzi do pracy to teraz jest najlepszy czas, aby pomyśleć o nowych służbowych smartfonach. Sieć Plus ogłosiła sezonowe wyprzedaże, dzięki którym upolujemy wybrane modele w niższych, atrakcyjnych cenach.

Samsung Galaxy A23 5G 4/64GB – 1 zł na start + 12 rat po 108,16 zł

Jeśli w swojej pracy potrzebujecie wysokich prędkości przesyłania danych i dostępu do sieci 5G polecamy model Samsung Galaxy A23 5G 4/64GB. Dzięki temu smartfonowi będziecie cieszyć się ultraszybkim wysyłaniem i pobieraniem danych, a także płynnym streamingiem.

Samsung Galaxy S22 5G 128GB – 349 zł na start + 12 rat po 259,99 zł

lub

Samsung Galaxy S22 5G 256GB – 349 zł na start + 12 rat po 274,99 zł

Model, który zachwyca wyglądem i szybkością działania. W nowoczesnej płaskiej konstrukcji (z ograniczonymi do minimum ramkami i modnymi kolorami) ukryto najszybszy procesor Exynos 2200. Błyskawiczne działanie i brak opóźnień są zauważalne nawet w zaawansowanych grach 3D.

OPPO Reno7 Lite 5G 8/128GB – 199 zł na start + 12 rat po 153,32 zł

A może zależy Wam na smartfonie, który każdego dnia będzie zaskakiwał jakością zdjęć i działaniem sztucznej inteligencji? Fotografowanie za pomocą OPPO Reno7 Lite 5G to czysta przyjemność, a algorytm AI dodatkowo poprawia obraz i zachowuje jego naturalność. Kolejna zaleta – bateria! W 100% naładowaną baterię mamy już po 63 minutach. 

W Plusie czekają Was nie tylko wyprzedaże smartfonów. Polecamy również przyjrzeć się atrakcyjnej promocji świątecznej od Plusa, z której nadal można skorzystać! 

W jej ramach klienci mogą liczyć na mnóstwo atrakcyjnych i łączących się ofert: 

  • 2x więcej GB w wybranych abonamentach przez 2 lata,
  • dostęp do Disney+ nawet na 2 lata w prezencie.

Ponadto ze wszystkimi powyższymi promocjami łączy się dodatkowa – abonamenty dla bliskich za 1 zł nawet przez 15 miesięcy. 

Więcej informacji na temat atrakcyjnej oferty Plusa znajdziecie na stronie internetowej www.plus.pl

Materiał reklamowy powstały na zlecenie marki Plus.