Ruszyły zapisy do drugiej edycji konkursu „Siła przyciągania”

Dodane: 10.07.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu „Siła przyciągania”, który powstał z inicjatywy „Pulsu Biznesu”, Grupy Work Service, PwC i Orange Polska.

Konkurs wyłoni najciekawsze i najskuteczniejsze przedsięwzięcia, które mają na celu przyciągnięcie i zatrzymanie w firmie najbardziej utalentowanych pracowników. Szukamy firm, które rozumieją potrzebę budowy swojego wizerunku jako atrakcyjnego pracodawcy, przykładają dużą wagę do właściwego wdrożenia nowo zatrudnionych osób oraz dbają o ich zaangażowanie i rozwój.

Podchodzimy do tematu kompleksowo i bierzemy pod lupę cały obszar employer branding. To stanowi o unikatowości naszego konkursu. Zgłoszenia przyjmować będziemy w 10 kategoriach: kampania employer branding, kampania employer branding dla milenialsów, inicjatywa „out of the box”, niskobudżetowa inicjatywa employer branding, proces rekrutacyjny, innowacja w rekrutacji – candidate interaction, program wdrożenia nowego pracownika (onboarding program), inicjatywa budująca zaangażowanie i lojalność pracowników, program zarządzania talentami oraz HR Tech.

Doceniamy najlepsze praktyki nie tylko gigantów rynku pracy, ale też mniejszych firm i start-upów. W pierwszej edycji niemal 60 firm o różnej wielkości i z różnych branż zgłosiło łącznie 105 prezentacji.

Nagrodzone w konkursie „Siła przyciągania” przedsięwzięcia z zakresu employer brandingu mają stanowić najlepsze wzorami do naśladowania i być inspiracją dla innych, dlatego case studies laureatów publikowaliśmy na łamach „Pulsu Biznesu”.

Na zgłoszenia w tegorocznej edycji czekamy do 8 października. Laureatów poznamy w listopadzie.

Więcej: silaprzyciagania.pl

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem