Ruszyły zapisy na bezpłatne warsztaty alfaSCHOOL w Poznaniu dla początkujących przedsiębiorców

Dodane: 27.05.2019

Informacja prasowa

Udostępnij:

Od 2015 roku warsztaty Alfa School odbyły się już w kilku miastach Polski. Po Gdańsku, Lublinie, Krakowie, Białymstoku i Warszawie mentorzy wybiorą się wesprzeć początkujących przedsiębiorców w stolicy Wielkopolski. Twórcy innowacyjnych rozwiązań będą mogli uzyskać niezbędną do komercjalizacji swoich projektów wiedzę podczas bezpłatnych, dwudniowych warsztatów, które odbędą się 4 i 5 czerwca w Plus Jeden Poznań.
Inicjatywa ma na celu wspierać początkujących przedsiębiorców, którzy nie wiedzą jak swoje pomysły przekuć w dobrze prosperującą firmę. Doświadczeni mentorzy podzielą się swoją wiedzą związaną z komercjalizacją oraz rozwojem projektów. W trakcie dwóch dni wydarzenia uczestnicy posiądą wiedzę z zakresu budżetowania, dzięki warsztatowi, który przygotuje Tomasz Czapliński, Partner Zarządzający SpeedUp Group. Maciej Wieloch, Prezes Zarzdu Funduszu Infini wprowadzi uczestników w tajniki umowy inwestycyjnej. Warsztat z komunikacji i prezentacji poprowadzi Piotr Bucki, natomiast prof. UAM dr hab Rafał SIkorski, z kancelarii SMM Legal, podzieli się swoją wiedzą z zakresu ochrony know how.

Liczba miejsc jest ograniczona. Formularz dostępny jest pod linkiem.

Szczegóły oraz harmonogram dostępne są tutaj.

Organizatorami wydarzenia są SpeedUp Venture Capital Group, Poznański Park Naukowo-Technologiczny oraz Fundusz Infini. Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Poznania.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem