Ruszyły zapisy na kolejne spotkanie z cyklu Warsaw Ecommerce Tech Sessions, które odbędzie się już 21 marca

Dodane: 26.02.2019

Mam Startup

Udostępnij:

Już 21 marca br., o godzinie 17.30 w przestrzeni Business Link Astoria odbędzie się trzeci meetup z cyklu WETS – Warsaw Ecommerce Tech Sessions. Tym razem tematem spotkania będą skuteczne sposoby na retencję klientów i budowanie lojalności w oparciu o nowoczesne technologie.

Eksperci reprezentujący wiodące marki z obszaru gospodarki cyfrowej, takie jak Microsoft, Flixbus, Insider, lavito czy Straal opowiedzą m.in. o tym, jakie wskaźniki warto śledzić, w jaki sposób celnie na ich podstawie wnioskować oraz jakie rozwiązania IT mogą być szczególnie pomocne w utrzymywaniu pozyskanych klientów i przekonywaniu ich do rekomendowania oferowanych produktów lub usług innym. Spotkanie zostanie poprowadzone w języku angielskim. Udział jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, warunkiem uczestnictwa jest rejestracja online.

Podczas zbliżającego się spotkania, na scenie wystąpią:

  • Jarosław Sokolnicki, Head of Industry Solutions, Microsoft
  • Michał Leman, Managing Director, Flixbus Polska
  • Przemysław Jurek, Co-founder, Lavito.pl
  • Mehmet Ozer, Strategic Account Manager, Insider
  • Michał Jędraszak, CEO, Straal

Aktualna agenda znajduje się na stronie WETS.

Warsaw Ecommerce Tech Sessions to cykl meetupów organizowanych z myślą o warszawskiej społeczności startupowej, decydentach z globalnych organizacji działających w obszarze handlu online, ekspertach e-commerce i twórcach produktów cyfrowych. Odbywające się co kwartał sesje mają za zadanie stworzyć dla osób zawodowo operujących na styku biznesu i technologii przestrzeń do dzielenia się wiedzą, wymiany doświadczeń i efektywnego budowania sieci kontaktów. Formuła WETS zakłada udział w spotkaniach ok. 50 uczestników i prezentację maksymalnie 5 studiów przypadku w czasie ok. 150 minut.

Cykl Warsaw Ecommerce Tech Sessions jest wspólną inicjatywą Straal i Business Link. Spotkania odbywają się przy wsparciu firm Daftcode i Nethone, pod patronatem Izby Gospodarki Elektronicznej, MamStartup.pl, Fintek.pl, serwisu Marketing i Biznes oraz magazynu E-commerce w Praktyce.

WETS – Warsaw Ecommerce tech Sessions VOL. 3 “Secrets to customer retention and loyalty. Indicators to track, technologies to use.”

21 marca 2019 r., godz. 17.30

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem