Ruszyły zgłoszenia do konkursu CEE Startup Challenge, a do wygrania 4 mln zł finansowania

Dodane: 22.02.2019

Informacja prasowa

Udostępnij:

CEE Business Angels Network wraz z Vestbee, platformą łączącą światowe fundusze VC, korporacje, akceleratory i aniołów biznesu ze startupami z Europy Środkowo-Wschodniej, uruchomiły 3. edycję CEE Startup Challenge – największego konkursu online dla startupów i scale-upów z regionu.

W tegorocznej edycji konkursu startupy powalczą o inwestycję do 4 milionów złotych. Oprócz szansy pozyskania finansowania, aplikujący zyskają również szybką ścieżkę do programu 500 Startups, jednego z najbardziej znanego akceleratora na świecie, możliwość zaprezentowania się przed międzynarodowymi funduszami VC, aniołami biznesu, korporacjami i mediami, bilety na regionalne eventy startupowe oraz dostęp do rozmaitych narzędzi biznesowych.

CEE Startup Challenge skierowany jest do wszystkich regionalnych firm z branży ICT, AI, Data & Analytics, Fintech, Insurtech, Blockchain, E-commerce & Marketplace, Adtech & Martech, Edtech, Media & Entertainment.

Pełna lista nagród oraz najnowsze wiadomości na temat konkursu są aktualizowane na stronie wydarzenia i za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aplikacje można składać do 10 marca na stronie www.ceestartupchallenge.com.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem