Rysujemy portret polskiego startupowca 2014

Dodane: 03.12.2014

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Czego dotyczyła najtrudniejsza decyzja w Twoim startupie? To jedno z pytań postawione w tegorocznej ankiecie pt. Portret polskiego startupowca 2014. Chcemy dowiedzieć się z niej, jak radzi sobie dzisiejszy polski startupowiec. Czy zmienił się na przestrzeni lat? Dojrzał? Pomóż nam znaleźć odpowiedzi na te pytania. 

Zdjęcie royalty free z Fotolia

Po tym jak dwa lata z rzędu zadawaliśmy Wam te same pytania, by nakreślić portret polskiego startupowca, postanowiliśmy je zmienić. Już nie skupiamy się na tym, ile macie lat, jakie wykształcenie czy ile zarabiacie, a chcemy się dowiedzieć więcej o waszej codziennej pracy. O tym, jakie stanowiska zajmujecie w zespole oraz jakie umiejętności chcielibyście rozwinąć.

Uczestników ankiety pytamy też o to, kiedy zaczęła się ich przygoda z przedsiębiorczością oraz jak zarobili swoje pierwsze w życiu pieniądze. Miło nam będzie, jak dowiemy się też jak przygotowywaliście się do pracy nad własnym startupem oraz jak wiele energii przykładacie do jego promocji. Wyniki, mamy nadzieję, że nie tyle zaskoczą, co pokażą główne problemy, które będziemy starali się rozwiązać. 

W nagrodę za najciekawszą odpowiedź na jedno otwarte pytanie, aż dziewięć osób otrzyma super nagrody. Oto one:

Partnerami ankiety pt. „Portret polskiego startupowca 2014” są: Antygrupa, Wydawnictwo Studio Emka, Ankietka.pl i inFakt.pl.

Wypełnij ankietę pt. Portret polskiego startupowca 2014