Ryzykant zmieniający codzienność przeciętnego Kowalskiego oraz Biznesu

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Innowacyjny portal z dziedziny prawa oraz finansów mojekspert.pl wychodzi naprzeciw potrzebom społecznym – nawet jeśli większość ludności nadal nie zdaje sobie sprawy z istotności posiadania prywatnych i zaufanych doradców w tych dziedzinach.

Jak wiadomo „nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania”, a nieumiejętne działania w kwestii zarządzania swoim majątkiem mogą prowadzić do powstania wielu problemów, a w konsekwencji do biedy.

Cel mojekspert.pl

Serwis powstał, aby uprościć społeczeństwu dotarcie do najwyższej klasy specjalistów w dziedzinie prawa oraz finansów. Ich wyboru każdy klient dokona na podstawie osobistej oceny profesjonalnej wizytówki zawartej na serwisie, oraz zapoznania się z posiadanymi komentarzami, osób, które wcześniej korzystały z danych usług. Na Zachodzie powszechne jest, iż dziecko w momencie ukończenia 18 roku życia odbywa wizytę u poleconego przez rodziców doradcy finansowego oraz prawnika. Celem tego jest zaplanowanie przyszłości finansowej i jej zabezpieczenie. W Polsce nadal traktuje się to jako stratę czasu.

Rozpowszechnianie wiedzy

W ramach portalu mojekspert.pl specjaliści z dziedzin prawa oraz finansów mają możliwość publikowania pisanych przez siebie artykułów, które sprawiają, że w oczach potencjalnych klientów rośnie poziom ich profesjonalizmu, ale udostępniając swoją wiedzę prowadzą jednocześnie do edukacji społeczeństwa, jak również poprawy i stabilizacji warunków bytowych.

Finansowa przyszłość polskiego społeczeństwa

Odległym celem, na jaki nastawiony jest serwis mojekspert.pl jest, aby każdy polski obywatel, każda rodzina posiadała własnego doradcę finansowego oraz prawnika. Ułatwienie dostępu do takich osób, sprawia, iż ten pozornie wygórowany cel staje się zdecydowanie bardziej realny. Projekt mojekspert.pl skutecznie rozwija się dzięki ryzyku, jakie podjął jeden człowiek, pragnąć doprowadzić do zmiany świata w jakim żyje. Nastawienie na idee i jej urzeczywistnienie, sprawia że portal zaczyna bronić się samodzielnie i przeobrażać w niekwestionowany sukces.