Ryzykant zmieniający codzienność przeciętnego Kowalskiego oraz Biznesu

Dodane: 20.04.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

Innowacyjny portal z dziedziny prawa oraz finansów mojekspert.pl wychodzi naprzeciw potrzebom społecznym – nawet jeśli większość ludności nadal nie zdaje sobie sprawy z istotności posiadania prywatnych i zaufanych doradców w tych dziedzinach.

Jak wiadomo „nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania”, a nieumiejętne działania w kwestii zarządzania swoim majątkiem mogą prowadzić do powstania wielu problemów, a w konsekwencji do biedy.

Cel mojekspert.pl

Serwis powstał, aby uprościć społeczeństwu dotarcie do najwyższej klasy specjalistów w dziedzinie prawa oraz finansów. Ich wyboru każdy klient dokona na podstawie osobistej oceny profesjonalnej wizytówki zawartej na serwisie, oraz zapoznania się z posiadanymi komentarzami, osób, które wcześniej korzystały z danych usług. Na Zachodzie powszechne jest, iż dziecko w momencie ukończenia 18 roku życia odbywa wizytę u poleconego przez rodziców doradcy finansowego oraz prawnika. Celem tego jest zaplanowanie przyszłości finansowej i jej zabezpieczenie. W Polsce nadal traktuje się to jako stratę czasu.

Rozpowszechnianie wiedzy

W ramach portalu mojekspert.pl specjaliści z dziedzin prawa oraz finansów mają możliwość publikowania pisanych przez siebie artykułów, które sprawiają, że w oczach potencjalnych klientów rośnie poziom ich profesjonalizmu, ale udostępniając swoją wiedzę prowadzą jednocześnie do edukacji społeczeństwa, jak również poprawy i stabilizacji warunków bytowych.

Finansowa przyszłość polskiego społeczeństwa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem