Sage przejmuje Fairsail

Dodane: 13.03.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

Przejęcie Fairsail oznacza rozszerzenie portfela produktów Sage o cloudowe rozwiązania do zarządzania pracownikami i kapitałem ludzkim.

fot. pexels.com

Sage Group plc, lider rozwiązań kadrowo-płacowych i finansowo-księgowych, sfinalizował przejęcie Fairsail, jednej z najszybciej rozwijających się młodych brytyjskich firm technologicznych. Jej flagowym produktem jest osadzone w chmurze rozwiązanie z zakresu miękkiego HR, oferujące kompleksowe wsparcie w zakresie zarządzania pracownikami. System z powodzeniem funkcjonuje w wielu brytyjskich firmach, w tym także w Sage.

Rozwijając ofertę o produkty Fairsail udostępniamy naszym klientom rozwiązanie umożliwiające integrację szerokiego spektrum działań z obszaru HR – od poszukiwania talentów do analiz kadrowych. W jednym systemie zamykamy rekrutację, zatrudnienie, utrzymanie i rozwój utalentowanych pracowników – mówi dyrektor generalny Sage Stephen Kelly.

W ciągu ostatnich trzech lat firma Fairsail zwiększyła przychody z 1 mln do 10 mln GBP (12,5 mln USD), pozyskując w tym okresie ponad 140 000 użytkowników wśród firm z ponad 20 krajów świata.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem