SALESmanago wśród 6 światowych liderów Marketing Automation według GetApp, platformy Gartnera

salesmanago wsrod 6 swiatowych liderow marketing automation wedlug getapp platformy gartnera
Udostępnij:
GetApp, platforma należąca do Gartnera, największej na świecie firmy analitycznej w obszarze nowych technologii, zamieściła SALESmanago w TOP 25 najlepszych systemów Marketing Automation.

Polska spółka zajęła w nim 6 miejsce, wyprzedzając znane aplikacje takie jak Adobe Marketing Cloud czy Oracle Eloqua. W rankingu analizowane były m.in. możliwości oferowane przez system, opinie użytkowników oraz bezpieczeństwo danych.

- Celem klasyfikacji liderów Marketing Automation jest przede wszystkim dostarczenie przedsiębiorstwom, jak również potencjalnym klientom, precyzyjnej i rzetelnej listy najlepiej prezentujących się firm w obszarze nowych technologii na rynku - mówi Suzie Blaszkiewicz, GetApp’s Category Leaders Market Researcher i Project Manager. - Dzięki systemowi punktacji ranking GetApp jest całkowicie niezależny od wszelkich relacji, jakie mogą łączyć go z uczestnikami, co czyni go obiektywnym i bezstronnym.

SALESmanago to pierwsza polska platforma Marketing Automation, wykorzystywana dzisiaj przez 5000 firm na całym świecie, które zarządzają bazami ponad 200 milionów klientów. Wyjątkowe rozwiązania SALESmanago, takie jak technologia Digital Body Language i personalizacja w czasie rzeczywistym, pozwalają marketerom dostarczać punktowo indywidualnym klientom dopasowane oferty oraz treści we wszystkich kanałach m.in. przez email marketing, dynamiczne treści na stronie www, sieci reklamowe czy sprzedaż bezpośrednią.

Według Datanyze SALESmanago zajmuje 6 miejsce na świecie wśród systemów Marketing Automation, zaś Venturebeat Insights uznaje platformę za lidera automatyzacji marketingu dla małych i średnich przedsiębiorstw sektora B2C. Główna siedziba SALESmanago znajduje się w Krakowie. Spółka zatrudnia dzisiaj prawie 200 osób i posiada również biura i spółki zależne w Nowym Jorku, Londonie i Bangalore. W ostatnim czasie pozyskała finansowanie wysokości 25 mln zł od 3TS Capital Partners, funduszu, który zarządza środkami m.in. Cisco.

fot. pixabay.com