Samsung nagradza Przepisy.pl

samsung nagradza przepisypl
Udostępnij:
Aplikacja Przepisy.pl w wersji na telewizory z systemem Samsung Smart TV zdobyła drugą nagrodę w zakończonym właśnie ogólnopolskim konkursie dla developerów.

Aplikacja Przepisy.pl w wersji na telewizory z systemem Samsung Smart TV zdobyła drugą nagrodę w zakończonym właśnie ogólnopolskim konkursie dla developerów.

To innowacyjne wdrożenie zostało przygotowane w ramach zorganizowanego przez Samsung Electronics Polska szkolenia dla firm developerskich z Polski. Aplikacja oferuje wygodny dostęp do tysięcy ciekawych przepisów i porad kulinarnych pochodzących z portalu Przepisy.pl, sponsorowanego przez markę Knorr. Każdy przepis uzupełniony jest atrakcyjnymi zdjęciami w wysokiej rozdzielczości.

Nasza radość jest tym większa, że aplikacja została doceniona również przez użytkowników telewizorów Smart TV. Szybko rosnąca liczba instalacji potwierdza, że udało nam się stworzyć wygodne i użyteczne narzędzie - swoiste przeniesienie książki kucharskiej na ekran telewizora - mówi Joanna Wojciechowska, project manager z We like CAPS!.

Nagrodzony projekt został zrealizowany przez zespół We like CAPS!, stanowiący mobilną dywizję agencji Kalicińscy.com. Aplikacja Smart TV jest kolejnym elementem działań marki Knorr podejmowanych w ramach opracowanej przez agencję strategii branded content. Digitalowy ekosystem Knorra tworzą także: portal Przepisy.pl, największy na polskim Facebook’u fanpage kulinarny, kanał Youtube oraz aplikacja mobilna dostępna dla większości platform mobilnych w Polsce.

źródło: informacja prasowa