Sebastian Kulczyk wesprze młodych przedsiębiorców. Ruszyło Young InCredibles

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Sebastian Kulczyk wesprze młodych przedsiębiorców. Ruszyło Young InCredibles

Udostępnij:

InCredibles Sebastiana Kulczyka nawiązało współpracę z fundacją Econverse. W efekcie od VI edycji programu w gronie laureatów InCredibles pojawi się również młodzieżowy projekt biznesowy, który otrzyma specjalny pakiet świadczeń.

InCredibles to wszechstronny program mentoringowy, który od 6 lata wspiera i promuje młodych, polskich przedsiębiorców. Pakiet oferowany uczestnikom InCredibles obejmuje kilkadziesiąt godzin indywidualnych i grupowych „szytych na miarę” konsultacji prowadzonych przez uznanych founderów, inwestorów, doradców i specjalistów z zakresu m.in. zarządzania, sprzedaży i marketingu, strategii, komunikacji, finansowania i HR.

W VI edycji InCredibles dla Young InCredibles przygotowano:

  • konsultacje z funduszem vc,
  • opiekę coacha,
  • udział we wszystkich grupowych warsztatach dla InCredibles,
  • udział online we wszystkich konferencjach i wydarzeniach partnerskich InCredibles.

Jako pierwszy ze wsparcia InCredibles skorzysta zespół projektu Colloportus: Olga Janocha, Michał Kwiatkowski, Michał Machoj, Marcel Wodecki, Oliwia Ciechacka (na zdjęciu u góry). Zespół ten pracuje nad tym, aby korzystanie z mediów społecznościowych było bezpieczniejsze, a kwestie prywatności bardziej transparentne. Głównym celem jest podnoszenie świadomości i informowanie użytkownika o wszelkich kontrowersyjnych zapisach i zmianach w regulaminach platform.

Young InCredibles

– Pomysł na kategorię Young InCredibles pojawił się podczas konferencji Econverse 2022, której partnerem po raz pierwszy był program InCredibles Sebastiana Kulczyka. Uczestnicy konferencji przez trzy dni rozwijali swoje pomysły na biznes, a szło im na tyle dobrze, że zaproponowano nam partnerstwo, a zwycięzcy wsparcie InCredibles – opowiada Jan Bartkowiak, prezes i założyciel Fundacji Econverse.
Fundacja Econverse powstała w celu promocji przedsiębiorczości, rozwoju polskich startupów, a także wprowadzenia zmian w polskim systemie edukacji i wykorzystanie pełni potencjału młodych Polaków.

Econverse tworzy grupa studentów i studentek najlepszych uczelni polskich i zagranicznych, takich jak Oxford, LSE, czy Minerva University. Do swoich celów zaliczają w szczególności efektywną edukację przedsiębiorczą na wczesnym etapie kariery, popularyzację nieszablonowych metod rozwoju oraz zapewnienie narzędzi, które pozwolą przekształcać pomysły w startupy, projekty i innowacje, budujące fundamenty pod wzrost oraz rozwój gospodarczy Polski.