Sendbox.pl – przesyłki online

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Sendbox to jeden z pierwszych brokerów usług kurierskich w Polsce, data rejestracji w KRS to 21.09.2009.

Sendbox to jeden z pierwszych brokerów usług kurierskich w Polsce, data rejestracji w KRS to 21.09.2009.


Koszty przesyłek tniemy bezlitośnie wspierając rozwój naszych klientów oferując im logistykę naszych partnerów, najlepszych firm kurierskich na świecie, czyli UPS oraz TNT. Działamy na rynku B2B rozwiązując odwieczny problem jego uczestników, czyli jak ciąć koszty stałe nie tracąc, na jakości usługi. Dorzucamy do tego miłą obsługę oraz szereg ułatwień w nadawaniu przesyłek online.

Sendbox to firma stworzona przez ludzi dla ludzi. Z nami możesz porozmawiać w weekend, umówić się na squash’a, poprosić o odbiór paczki z przedszkola, do którego właśnie jedziesz z dzieckiem i nie ma Cię w domu. Jesteśmy super elastyczni, zawsze dostępni i bardzo pracowici. Nasz model biznesowy odpowiadający na pytanie: kto, co, komu i jakim kosztem, jest wypadkową naszych chęci, pomysłów oraz czasu.

A te działają bezkonkurencyjnie, utrzymując nas na rynku, generując dochód.
Obecnie zakończyliśmy prace nad API oraz programem partnerskim umożliwiającym firmom wdrażającym swoim klientom platformy handlu elektronicznego (np. e-sklepy), zarabianie razem z Sendbox. Do współpracy zapraszamy również firmy tworzące strategie e-commerce oraz sklepy internetowe chcące zintegrować proces składania zamówienia z odbiorem przesyłki.

Razem z UPS omawiamy projekt stacjonarnych collection pointów, w których klient będzie mógł nadać paczkę. Po pierwszych targach eHandlu w Polsce zwróciliśmy szczególną uwagę na siłę bezpośredniego kontaktu z klientem, dlatego pomysł wyjścia na powierzchnię i sprzedaży bezpośredniej.

źródło: informacja prasowa