SendLove.to - szerzmy miłość w komentarzach!

sendloveto szerzmy milosc w komentarzach
Udostępnij:
Startup ten otrzymał niedawno 500 tys. $. Aplikacja jest całkowicie darmowa, a jej twórca nie myśli o zarabianiu na niej.

Startup otrzymał niedawno 500 tysięcy dolarów w rundzie finansowania od Jeffreya Stibela, Johna Zdanowskiego, Alexa Kazeraniego oraz Jamesa Segila. Aplikacja jest całkowicie darmowa, a jej twórca Chris Lyman nie myśli o zarabianiu na niej.

Współtwórcy projektu Chris Lyman i Corey Brundage chcą poprzez swoją aplikację, którą można pobrać i zainstalować na swojej stronie www, jeszcze bardziej zaangażować komentujących użytkowników. SendLove.to skierowany jest przede wszystkim do publicystów i blogerów piszących o ważnych osobistościach świata. Wtyczka skanuje publikowany artykuł, a następnie go skanuje w poszukiwaniu znanych nazwisk.

Dla przykładu jeśli ktoś pisze o Ashtonie Kutcherze i na swojej stronie ma zainstalowaną omawianą aplikację to czytelnik, klikając na nazwisko celebryty znalezione w treści artykuł, może wyrazić komentarz na temat jego osoby. Zazwyczaj zaznacza jedną z dwóch opcji : Vote Up bądź Vote Down, a następnie dodaje opinię o nim. Aplikacja ma przede wszystkim zapobiec bałaganowi w komentarzach i skierować dyskusję w odpowiednie miejsce.

Jest również druga strona działalności aplikacji "szerzącej miłość w internecie". SendLove stworzył również bazę danych o politykach, celebrytach czy tygrysach biznesu, aby wydawcy mogli sprawdzić kto głosował na który artykuł i jak go ocenił. Wyróżniającą cechą aplikacji jest rozbudowany Dashboard, gdzie można kontrolować wpisy użytkowników, czytać szczegółowe statystyki oraz dodawać bądź usuwać komentujących czytelników.

źródło: adweek.com