Seokod.pl - darmowe kody SEO i promocja katalogu

seokodpl darmowe kody seo i promocja katalogu
Udostępnij:
Seokod to młody projekt, który został zaprezentowany szerszemu gronu w pierwszej połowie czerwca 2011 r. Celem przyświecającym jego twórcom było pogodzenie interesów dwóch powiązanych ze sobą stron: Pozycjonerów oraz Właścicieli płatnych katalogów SEO.

Seokod to młody projekt, który został zaprezentowany szerszemu gronu w pierwszej połowie czerwca 2011 r. Celem przyświecającym jego twórcom było pogodzenie interesów dwóch powiązanych ze sobą stron: Pozycjonerów oraz Właścicieli płatnych katalogów SEO.


Jak wiadomo jednym ze sposobów pozycjonowania stron jest dodawanie ich do katalogów. Jednak zazwyczaj jest to zajęcia czasochłonne, zwłaszcza gdy przyjmujemy sobie za cel dodanie witryny jedynie do katalogów darmowych. Wielu właścicieli katalogów decyduje się na brak opłat jedynie na początku jego istnienia. Skutkuje to tym, że osoba, która chce wywindować swoją witrynę w SERPach za darmo musi liczyć się z dodaniem jej do ogromnej ilości tego typu spisów, z czego większość i tak będzie mało wartościowa.

Z pomocą przychodzi tutaj projekt Seokod, który wszystkim zarejestrowanym jako Pozycjoner użytkownikom daje możliwość zdobycia darmowych kodów na wpisy do płatnych katalogów.  Czemu natomiast Projekt jest ciekawą propozycją dla Właścicieli katalogów?  Nie da się ukryć, że płatnych spisów stron przybywa i każda nowa forma promocji jest warta przeanalizowania. Seokod zadbał o to, by promocja katalogu dostarczała maksymalnych korzyści jego właścicielowi. Wysyłając nawet kilka kodów jednorazowych adres jego strony dociera bowiem do wszystkich Pozycjonerów w bazie (a nie tylko tych, którym zostanie on przydzielony).

Dzięki dobremu przyjęciu przez środowisko pozycjonerów i właścicieli katalogów, Seokod rozdawał już kody do najlepszych katalogów w Polsce, posiadających dziesiątki tysięcy BL oraz PR sięgający 6. Zaletą korzystania z projektu dla Pozycjonera jest to, że kod zostaje przydzielony tylko do jednego konta i tylko na nim widnieje. Eliminuje to konieczność walki o takie kody na forach tematycznych w działach z darmowymi kodami. Jeśli natomiast Pozycjoner zrezygnuje z kodu (np. ze względu na to, że kod przeznaczony jest do katalogu firm, a dany użytkownik firmy nie posiada) lub nie wykorzysta go w terminie 5 dni – kod przepada na rzecz kolejnego Pozycjonera.

Podstawowe cechy systemu dla:

1. Pozycjonerów:

 • Darmowe kody do płatnych katalogów
 • Kod zarezerwowany tylko dla Ciebie
 • Tylko sprawdzone i działające kody (kody przechodzą moderację, a losowy z nich jest sprawdzany)
 • 30 sekundowa rejestracja (formularz ma tylko 4 pola)
 • Darmowe utrzymywanie konta (brak opłat abonamentowych itp)
 • Dodatkowe kody bonusowe (otrzymywane z przepadku lub rezygnacji)

2. Właścicieli płatnych katalogów

 • W pełni darmowa reklama
 • Doskonale dobrany target
 • Wysyłka dwóch typów kodów (jeden kod wielorazowy dla wszystkich użytkowników lub kilka kodów jednorazowego użytku, które skrypt przydziela kolejno)
 • Zasada '1 do wszystkich' (nawet jeśli zdecydujesz się na wysyłkę min. ilości kodów to z adresem Twojego katalogu będą musieli zapoznać się wszyscy użytkownicy!)
 • Tylko aktywni użytkownicy (co kilkadziesiąt dni czyścimy bazę danych z 'martwych' kont)
 • Funkcja przepadku kodu

Rozwinięcie powyższych cech znajduje się na seokod.pl

Na koniec twórcy systemu Seokod przygotowali specjalną niespodziankę dla wszystkich czytelników MamStartup.pl – darmowe kody na rejestrację dla Pozycjonerów (która normalnie kosztuje 3,69 z VAT). Od momentu publikacji artykułu na stronie każdy z Was może otrzymać darmowe kody, wystarczy że w ciągu 48 godzin wyślę na [email protected] wiadomość o treści: Chcę darmowy kod!

źródło: informacja prasowa