Sharon Stone wspiera NeuroDevice w konkursie Chivas Venture. To już ostatni dzień głosowania na polski zespół

Dodane:

Karolina Halik Karolina Halik

Udostępnij:

NeuroDevice walczy z 27 krajami w globalnym finale Chivas Venture. Polski pomysł jest szansą na przełom w leczeniu afazji. Twórcy projektu potrzebują głosów, by móc go zrealizować i dostarczyć pacjentom. W walkę o głosy zaangażowała się nawet światowej sławy gwiazda, Sharon Stone.

fot. materiały prasowe

Jeszcze tylko do godziny 10 rano 25 kwietnia firma będzie walczyła w pierwszym etapie globalnego finału Chivas Venture. O ogromnym międzynarodowym potencjale projektu najlepiej świadczy zaangażowanie Sharon Stone. Znana aktorka na swoich kanałach social media zachęca wszystkich fanów do oddania głosu na Neuro Device.

 

źródło: twitter.com/sharonstone

Aby również wesprzeć Polaków w konkursie wystarczy wejść na stronę www.chivas.com i zagłosować na NeuroDevice. 

NeuroDevice rozwiązuje poważny i często spotykany problem. W Polsce średnio co osiem minut ktoś doznaje udaru mózgu – choroba ta jest jedną z trzech najczęstszych przyczyn śmierci wśród Polaków. Około jedna trzecia pacjentów po udarze cierpi z powodu zaburzeń komunikacji werbalnej, wynikających z utraty podstawowych sprawności językowych i zaburzeń mowy, czyli afazji. Pacjent dotknięty afazją często wycofuje się z życia rodzinnego, społecznego i zawodowego. 

Na świecie problem dotyka prawie 5 milionów ludzi każdego roku. Standardowa, 45-minutowa sesja z logopedą często nie jest wystarczającym rozwiązaniem problemu – chorzy potrzebują częstszej rehabilitacji, by szybciej wracać do zdrowia. Neuro Device chce im w tym pomóc, oferując rozwiązanie wspierająca rehabilitację, z którego można korzystać także w domu. Więcej informacji o projekcie przeczytacie w naszym poprzednim artykule: Neuro Device z Polski wesprze rehabilitację osób po udarze mózgu