ShinyBox.pl – testowanie luksusowych kosmetyków

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

ShinyBox.pl to nowy projekt stworzony przez firmę Red Sky. Platforma internetowa dedykowana jest kobietom i daje możliwość odkrywania oraz testowania wysokiej jakości nowości kosmetycznych. Każda z Pań należąca do klubu ShinyBox.pl. otrzymuje co miesiąc…

ShinyBox.pl to nowy projekt stworzony przez firmę Red Sky. Platforma internetowa dedykowana jest kobietom i daje możliwość odkrywania  oraz testowania wysokiej jakości nowości kosmetycznych. Każda z Pań należąca do klubu ShinyBox.pl. otrzymuje co miesiąc specjalnie przygotowany zestaw próbek pięciu kosmetyków.


ShinyBox.pl to idealne rozwiązanie dla miłośniczek nowych trendów kosmetycznych, które chcą odkrywać sekrety dbania o zdrowie i urodę.

Pierwsze ShinyBox-y zostaną wysłane już w najbliższym miesiącu, gdy liczba Pań zapisanych do klubu przekroczy granicę 100 000. W ekskluzywnych pudełkach znajdą się miniatury luksusowych kosmetyków – znanych i cenionych marek. Objętość próbek pozwoli w pełni przetestować i ocenić czy kosmetyki spełniają oczekiwania konsumentek.

Dlaczego wysyłka nastąpi dopiero wtedy, gdy zarejestruje się 100 000 użytkowników? Otóż dopiero taka liczba osób zainteresowanych otrzymaniem Shinyboxów gwarantuje, że ich zawartość będą stanowił próbki kosmetyków firm z najwyższej półki, a nie, jak to ma w przypadku innych platform na polskim rynku, nieznanych producentów – mówi Arkadiusz Seńko, prezes Red Sky.

Obecnie trwa intensywna promocja klubu i zbieranie produktów do pierwszego ShinyBox’a. Obserwując ogromne zainteresowanie można przewidzieć, że liczbę 100 000 zarejestrowanych użytkowniczek platforma osiągnie w ciągu 2 miesięcy – dodaje Arkadiusz Seńko.

Serwis ShinyBox.pl umożliwia również kolekcjonowanie gwiazdek – ShinyStars. Usługa dostępna jest dla wszystkich Pań, które dołączą do klubu ShinyBox i polecą swoim znajomym zapisanie się do klubu. Za każde polecenie otrzymają 5 gwiazdek, a gdy uzbierają ich 100, odbiorą darmowy ShinyBox.

źródło: informacja prasowa