Shoper i Uncapped oferują usługę elastycznego finansowania sklepów internetowych

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Shoper i Uncapped oferują usługę elastycznego finansowania sklepów internetowych

Udostępnij:

– Dzięki nowej ofercie finansowania, właściciele sklepów internetowych, mogą pozyskać środki na rozwój sprzedaży w internecie. Może to być m.in. zakup towarów, ale też inwestycje w pozyskanie nowych klientów czy zwiększenie zatrudnienia – komentuje Łukasz Piechowiak, Head of Financial Services w Shoper.

Nawiązanie współpracy z Uncapped to kolejny etap w zakresie budowy szerokiej oferty usług finansowych na platformie Shoper dla przedsiębiorców i konsumentów. Firma współpracuje zarówno z bankami (m.in. Inbank, mBank), jak i innymi dostawcami usług finansowych (m.in. Brutto, PayPo). W ramach platformy Shoper właściciele sklepów internetowych mają możliwość skorzystania z wielu form finansowania rozwoju e-commerce, a konsumenci finansowania zakupów.

Shoper to platforma e-commerce w Polsce obsługująca sklepy internetowe w modelu SaaS. Przedsiębiorcy mogą również skorzystać z oferty usług dodatkowych takich jak płatności internetowe, usługi logistyczne czy reklama internetowa. Od lipca 2021 r. firma Shoper jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, a od grudnia 2021 r. wchodzi w skład indeksu sWIG80.

Firma Uncapped specjalizuje się w finansowaniu firm z branży e-commerce i jest obecna ze swoją ofertą na ponad 20 rynkach. Wspierają ją w rozwoju europejscy inwestorzy tacy jak Lakestar, Seedcamp, Global Founders Capital, Whitestar i Mouro Capital (Santander Bank). W ramach partnerstwa z Shoper, klienci tej platformy będą obsługiwani przez polskojęzycznych menedżerów inwestycyjnych Uncapped, którzy przeprowadzą ich przez cały proces aplikacji o finansowanie.

 

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem