Shoper poszukuje aplikacji, która odmieni świat e-commerce. Twórca najlepszej otrzyma 10 tys. złotych

Dodane: 16.12.2015

Artykuł sponsorowany

Udostępnij:

Shoper, platforma do tworzenia i prowadzenia e-sklepów, organizuje konkurs na najlepszą aplikację, która odmieni świat e-commerce. Firma szuka pomysłu na usprawnienie pracy wszystkich administratorów wirtualnych sklepów. Jeśli wiesz, jak im pomóc, zgłoś się do konkursu już teraz.

Zgłoszenia do konkursu zbierane są do drugiego lutego 2016 roku.

Każda aplikacja wygrywa

Rynek e-commerce potrzebuje pomocy. Shoper, platforma, która pozwala szybko utworzyć e-sklep i prowadzić za jego pomocą aktywną sprzedaż, organizuje konkurs na najlepszą aplikację mającą usprawnić pracę wszystkim e-sprzedawcą. Zwycięzca konkursu otrzyma dziesięć tysięcy złotych, ale każdy, kto weźmie udział zostanie nagrodzony. Organizatorzy zapowiadają, że każda aplikacja zgłoszona do konkursu będzie aktywna dla użytkowników Shopera i będzie generować twórcom przychody, jeśli będzie wykorzystywana.

Wszystkie aplikacje dotychczas zintegrowane ze sklepami stworzonymi za pomocą Shopera znajdują się w App Store.

Aplikacja dla 10 tysięcy e-sklepów

Konkurs skierowany jest do wszystkich twórców rozwiązań i aplikacji. Zadaniem uczestników jest stworzenie takiego rozwiązania, które usprawni pracę na platformie Shopera. Aby stworzyć najlepszą aplikację, warto zapoznać się, jak wygląda praca na tej platformie. Pozwoli to ocenić, czego może brakować e-sprzedawcom i z czym najczęściej borykają się podczas obsługi zamówień dla klientów. Aby to zrobić wystarczy skorzystać z bezpłatnego konta Shopera, które znajdziesz na tej stronie.

Z Shopera dzisiaj korzysta ponad 10 tysięcy e-sprzedawców, którzy założyli swój sklep. W panelu administracyjnym mają oni dostęp do blisko 250 funkcji, które ułatwiają codzienne zarządzanie e­-biznesem. Wśród nich znajdziemy gotowe integracje, które bez pomocy informatyka można szybko i tanio wdrożyć do swojego e-sklepu. Najczęściej wykorzystywane usprawnienia to: Allegro, porównywarki cen, płatności internetowe, systemy fakturowo­magazynowe, kurierzy, czy Poczta­Polska.

Jeśli masz pomysł na aplikację, którą zmienisz świat e-commerce, weź udział w konkursie już dziś!