Sieć Lekarzy Innowatorów zaprasza na konferencję dotyczącą innowacji w medycynie

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Sieć Lekarzy Innowatorów zaprasza na konferencję dotyczącą innowacji w medycynie

Udostępnij:

Sieć Lekarzy Innowatorów (NIL IN) ma zaszczyt ogłosić nadchodzącą konferencję, która obiecuje przynieść rewolucyjne innowacje w dziedzinie medycyny. Konferencja NIL IN SUMMIT, skupiająca się na najnowszych osiągnięciach i innowacyjnych rozwiązaniach w medycynie, odbędzie się w dniach 15-16 września 2023 roku w Centralnym Ośrodku Badań, Innowacji i Kształcenia NIL w Warszawie, przy ulicy Jana III Sobieskiego 110.

Konferencja NIL IN SUMMIT zapewni unikalną okazję dla lekarzy, naukowców i ekspertów  z dziedziny medycyny oraz polityki, aby dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i najnowszymi odkryciami. Uczestnicy będą mieli szansę poznać z bliska najnowsze osiągnięcia medyczne, nowoczesne technologie oraz innowacyjne strategie leczenia.  

W programie wydarzenia przewidziano bogaty wachlarz tematów obejmujących takie dziedziny jak nowoczesna diagnostyka, ochrona danych medycznych, telemedycyna, innowacje w szpitalnictwie oraz wiele innych.

Konferencja potrwa przez dwa dni, od godziny 9:00 do 17:30, a każdy z uczestników będzie miał okazję uczestniczyć w sesjach i panelach dyskusyjnych prowadzonych przez cenionych ekspertów zarówno ze świata medycyny, jak i polityki. Niezależnie od specjalizacji czy obszaru zainteresowań, każdy uczestnik będzie miał możliwość pogłębienia swojej wiedzy i zdobycia nowych perspektyw w dynamicznie rozwijającej się dziedzinie medycyny.

Rejestracja mediów na  konferencję NIL IN SUMMIT jest już otwarta. 

Zachęcamy do zapisów poprzez wiadomość mailową na adres: [email protected] i tym samym  zapewnienia sobie udziału w jednym z najważniejszych wydarzeń medycznych tego roku.

Bądź świadkiem przyszłości medycyny – dołącz do nas na Konferencji NIL IN SUMMIT i odkryj innowacje, które kształtują przyszłość opieki zdrowotnej.