Sieć Niezależnych Biur Rachunkowych wspiera rozwój biur rachunkowych w całej Polsce

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Sieć Niezależnych Biur Rachunkowych to nowa inicjatywa SuperKsięgowej – gracza na rynku księgowości internetowej. Dzięki niej biura, które przejdą pozytywną weryfikację mają szansę na pozyskanie nowych klientów. Jednocześnie będą zapewniać obsługę wyższej jakości.

Sieć Niezależnych Biur Rachunkowych to nowa inicjatywa SuperKsięgowej – gracza na rynku księgowości internetowej. Dzięki niej biura, które przejdą pozytywną weryfikację mają szansę na pozyskanie nowych klientów. Jednocześnie będą zapewniać obsługę wyższej jakości. Do końca 2013 roku w Sieci SuperKsięgowej będzie kilkaset podmiotów.

Przynależność do sieci zmienia rolę obsługi księgowej z pasywnej na aktywną. Dzięki zastosowaniu systemu SuperKsiegowa.pl większość czynności dotychczas wykonywanych ręcznie, została zautomatyzowana (fakturowanie, wydruk, wysyłka e-Deklaracji czy przypomnień SMS-owych lub e-mail do Klientów). Biuro Rachunkowe ma czas nie tylko na aktualizowanie swojej wiedzy, ale również na doradztwo i proaktywne podejście do problemów, których klient może nawet nie być świadomy. Ogólnopolski zasięg i szeroko zakrojone działania reklamowe mają na celu promocję biur, które przystąpiły do Sieci. Zyskują one w ten sposób dostęp do rynku ogólnopolskiego świadcząc pełną obsługę lub pojedyncze usługi doradcze.

W dzisiejszych czasach optymalizacja kosztów i pozyskiwanie nowych klientów to dwa główne zadania wielu firm. Sieć Niezależnych Biur Rachunkowych SuperKsięgowej jest dla mnie okazją na dotarcie do nowych klientów z całej Polski, a nie tylko z Wrocławia i okolic – tłumaczy Katarzyna Modrzejewska, Prezes Zarządu Horsh Sp. z o.o.

Jednak nie wszystkie biura mogą zostać przyjęte do Sieci. Polecanie, promowanie oraz poświadczanie wiarygodności własną marką zobowiązuje SuperKsięgową do odpowiedniej weryfikacji podmiotów. O przyjęciu do Sieci decyduje poziom wiedzy merytorycznej, obsługi klienta oraz odpowiednie kwalifikacje.

Chcemy, aby w Sieci SuperKsięgowej znalazły się biura rachunkowe otwarte na zdobywanie wiedzy, nowoczesność i świadczenie wysokiego poziomu usług. Mamy już kilkadziesiąt biur partnerskich spełniających takie kryteria. Obecnie spotykamy się z biurami w całym kraju i zauważamy duże zainteresowanie naszą propozycją. Planujemy, że do końca 2013 roku w Sieci SuperKsięgowa znajdzie się kilkaset biur rachunkowych – mówi Patrycja Strzelecka, Dyrektor Zarządzająca firmy SuperKsięgowa SA.

źródło: informacja prasowa