Sincerely – taniej niż Apple

sincerely taniej niz apple
Udostępnij:
W dobie digitalizacji naszego życia, tworzenia startupów ułatwiających kontakty międzyludzkie, powstają projekty typu Sincerely – czyli w skrócie mówiąc: narzędzie do tworzenia i wysyłania pocztówek stworzonych na telefonie

W dobie digitalizacji naszego życia, tworzenia startupów ułatwiających kontakty międzyludzkie, powstają projekty typu Sincerely – czyli w skrócie mówiąc: narzędzie do tworzenia i wysyłania pocztówek stworzonych na telefonie.

Sincerely, projekt który wczoraj uzyskał dofinansowanie w wysokości 3 milionów dolarów od Spark Capital, SV Angel, Chamath Palihapitiya i wielu innych, w łatwy sposób pozwala na zaprojektowanie swojej pocztówki stworzonej z wybranego przez nas zdjęcia. Nasze dzieło oczywiście możemy przesłać znajomym. Aplikacja działa na system iOS i pozwala również na korzystanie z innych produktów Sincerely. Postagram to funkcja umożliwiająca wydrukowanie stworzonej przez nas pocztówki, dzięki czemu możemy wysłać ją do naszych znajomych tradycyjną pocztą. Kolejnym produktem jest PopBooth, narzędzie umożliwiające połączenie czterech naszych zdjęć w jeden pasek na wzór negatywów z aparatów analogowych. Wszystkie stworzone pocztówki możemy wysłać na tablicę Facebooka, e-mailem czy przesłać tradycyjną pocztą.

Sincerely doczekał się konkurencyjnej aplikacji od Apple nazwanej Cards, ale koszty wysyłki są znacznie tańsze niż u producenta iPhone’ów. Za wysłanie pocztówki za pomocą Postagram zapłacimy 99 centów dla zwyczajnych pocztówek wysłanych do wszystkich na całym świecie oraz 1.69 $ dla kartek okolicznościowych, podczas gdy ceny dla korzystających z Cards wahają się między 2.99 $ dla kartek okolicznościowych do odbiorców z USA i 4.99 $ dla wszystkich na całym świecie.

źródło: techcrunch.com