Sklepy mobilne – nowe rozdanie: wygodniej i taniej

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Druga mobilna wersja strony, to dzisiaj już standard. Od dzisiaj sklepy internetowe IAI-Shop.com mają możliwość uruchomienia wersji mobilnej sklepu dosłownie jednym kliknięciem i to w cenie 9zł miesięcznie. Wszystko to dzięki nowej usłudze Druga, mobilna wersja strony.

Druga mobilna wersja strony, to dzisiaj już standard. Od dzisiaj sklepy internetowe IAI-Shop.com mają możliwość uruchomienia wersji mobilnej sklepu dosłownie jednym kliknięciem i to w cenie 9zł miesięcznie. Wszystko to dzięki nowej usłudze Druga, mobilna wersja strony. Dotychczas oferowaliśmy jedynie możliwość tworzenia zupełnie odrębnych, dodatkowych sklepów z maską mobilną. Tę funkcję wprowadziliśmy jako pionier prawie 2 lata temu. Dzisiaj pomyśleliśmy o sklepach, które chcą po prostu uruchomić wersję mobilną tego samego sklepu.

W nowej usłudze:

  • Uproszczona została do maksimum procedura instalacji. Każdy istniejący sklep może uruchomić natychmiast wersję mobilną bez żadnych opłat za aktywację czy dezaktywację.
  • Automatycznie dodana jest subdomena (m.nazwasklepu.pl)
  • Opłata za drugą, mobilną wersję strony wynosi 9zł netto miesięcznie bez opłaty za dodatkowy sklep do panelu. Nie są również widoczne w konfiguracji dodatkowe opcje dla dodatkowych sklepów.
  • Wszystkie towary, menu, teksty i opisy są natychmiast widoczne w mobilnej wersji
  • Można wgrać inne logo i top

Tworząc nową usługę nie chcieliśmy iść na kompromisy. Dlatego zostało wszystko to co najlepsze z dotychczasowej usługi:

  • Udostępniona jest bez opłat bogata funkcjonalnie maska Mobile STANDARD, która działa we wszystkich mobilnych przeglądarkach oferując tak zaawansowane funkcje jak obsługa koszyka, sprawdzenie zamówień itp.
  • Nadal istnieje możliwość stworzenia maski indywidualizowanej w ramach pakietów graficznych, zlecając prace serwisowe graficzne lub dokupując wyższy pakiet wdrożeniowy i wykorzystując część czasu na personalizację maski STANDARD Mobile.
  • Nadal wykonywane są automatyczne przekierowania z urządzeń mobilnych (np. iPhone lub telefonu z Android)

Korzystając z drugiej mobilnej wersji strony w IAI-Shop.com nie musisz przekazywać żadnych danych do zewnętrznych serwisów lub godzić się na kompromisy wizualne lub funkcjonalne. Masz od dzisiaj 2 sposoby uruchomienia sklepu. Kliknij poniżej aby dowiedzieć się jak uruchomić sklep w wersji mobilnej w odpowiedniej formie dla Twojego sklepu:

źródło: informacja prasowa