ŠKODA AUTO testuje najnowsze rozwiązania technologiczne

Dodane: 20.12.2018

Informacja prasowa

Udostępnij:

ŠKODA AUTO coraz bardziej interesuje się wysoce rozwiniętym sektorem high-tech w Izraelu. Jest to element realizowanej strategii, w ramach której marka stawia na digitalizację i rozwój usług w zakresie mobilności cyfrowej.

 

Niektóre z wybranych technologii przechodzą właśnie testy, które mają wykazać, jak sprawdzają się one w codziennych sytuacjach.

– Dzięki naszemu zaangażowaniu w rynek izraelski gwarantujemy sobie dostęp do technologii jutra. Mówimy tutaj o wysoce rozwiniętych technologiach, które sprawdzamy dzięki naszym partnerom strategicznym. Wdrażamy tylko najlepsze i najbardziej odkrywcze rozwiązania mobilne, dostarczając naszym klientom to, czego dziś oczekują – mówi Andre Wehner, Szef Działu Digital w ŠKODA AUTO.

Już niebawem, klienci ŠKODY dokonując zakupu samochodu, będą mogli wybierać spośród portfolio aut elektrycznych. Z myślą o nich ŠKODA testuje innowacyjną technologię ładowania, którą stworzyła firma Chakratec. Rozwiązanie to swój potencjał zawdzięcza gromadzeniu energii kinetycznej, która włączona jest w nieograniczone cykle ładowania oraz rozładowywania dużej mocy. Poprzez wzmocnienie i stabilizację sieci, Chakratec oferuje dostęp do szybkich stacji ładowania, które mogą być umiejscowione gdziekolwiek, bez potrzeby zmodernizowania infrastruktury, jednocześnie eliminując ryzyko wzrostu kosztów. Dzięki temu, że bateria nie ma pochodzenia chemicznego, jest ona przyjazna dla środowiska.

W lipcu tego roku, ŠKODA została udziałowcem w Anagog. Jest to start up, który zajmuje się rozwojem sztucznej inteligencji i analizą Big Data. Dzięki tej inwestycji ŠKODA posiada dostęp do najbardziej zaawansowanych narzędzi w zakresie technologii cyfrowych. Systemy Anagog współdziałają z ponad stoma aplikacjami dostępnymi dla smartfonów, a ich celem jest analiza wzorów zachowań w zakresie mobilności. Łącząc siły z Anagog, ŠKODA AUTO dąży do zapewnienia konsumentom jak najlepszych doświadczeń zakupowych.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem