Skriware rzuca wyzwanie designerom

Dodane: 07.07.2016

Informacja prasowa

Udostępnij:

Polsko-szwedzki startup łączący intuicyjną w obsłudze drukarkę 3D z dedykowanym marketem online, ogłasza konkurs dla projektantów, hobbystów i studentów wzornictwa na najoryginalniejsze modele 3D.

Na zdjęciu: zespół Skriware | fot. materiały prasowe 

Autorzy najlepszych prac mają szanse wygrać atrakcyjne nagrody, w tym drukarki 3D, a także rozpocząć stałą współpracę jako kuratorzy projektów realizowanych przez Skriware.

Technologia 3D zyskuje ludzki wymiar

Skriware to wspólny projekt pasjonatów z Polski i Szwecji, którzy postanowili sprowadzić technologię 3D do domów zwykłych użytkowników. Po zakończonej sukcesem kampanii na portalu crowdsourcingowym Kickstarter, zespół Skriware pozyskał środki na wprowadzenie na rynek eleganckiej i minimalistycznej drukarki 3D. W połączeniu z komplementarną platformą Skrimarket.com, użytkownik otrzymuje unikalną funkcję “kliknij i drukuj”, która pozwala na drukowanie wybranych przedmiotów za pomocą zaledwie jednego kliknięcia myszką. Nie musi posiadać specjalistycznej wiedzy, czy obsługiwać skomplikowanych programów do modelowania.

Kreatywność przynosi zyski

Po uruchomieniu marketu online, Skriware zachęca wszystkich desingerów oraz entuzjastów druku 3D do udziału w konkursie i zamieszczania swoich prac na platformie. Twórcy projektów, które po weryfikacji trafią na portal mogą nie tylko wygrać drukarki 3D, ale też od razu zacząć zarabiać na swoich modelach od samego początku – w tym również po zakończeniu konkursu. Organizatorzy nie wprowadzają ograniczeń odnośnie liczby zgłaszanych prac, dzięki czemu każdy nowo dodany projekt zwiększa szanse danego uczestnika na zwycięstwo.

Nasz konkurs to doskonała okazja zarówno dla doświadczonych projektantów do pokazania swoich prac szerszej grupie odbiorców, jak i dla dopiero rozpoczynających swoją przygodę z modelowaniem 3D – dzięki tej inicjatywie ich talent może zostać zauważony. Zachęcamy więc do udziału wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania. Liczy się przede wszystkim kreatywne podejście i orgynialność zgłaszanych prac. Kto wie, być może uda nam się nawet znaleźć osobę, która zostałaby kuratorem platformy i dołączyła do naszego zespołu na stałe – powiedział Daniel Losinski, Skriware CEO.

Konkurs na najlepsze modele 3D potrwa trzy miesiące – od 4 lipca do 30 września bieżącego roku. Każdego tygodnia jury wyłoni laureatów tygodnia, którzy następnie zakawalifkują się do walki o projekt miesiąca. Regulamin konkursu znajduje się na stronie: skrimarket.com

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem