Skuber – skuter z kierowcą zamiast taksówki lub kuriera już od marca w Polsce

Dodane: 20.12.2018

Informacja prasowa

Udostępnij:

Skuber to usługa, która już w marcu 2019 r. umożliwi transport osób i przesyłek skuterem. Usługa dostępna będzie we wszystkich miastach wojewódzkich Polski, a wyróżniać ją będzie najniższa na rynku cena przejazdu.

Skuber powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą płynnie przemieszczać się oraz dostarczać przesyłki w miastach, nawet w godzinach wzmożonego ruchu. Przejazdy będą odbywać się z doświadczonymi kierowcami, więc każdy użytkownik będzie czuł się bezpiecznie – nawet jeśli nigdy nie podróżowały jednośladem.

Z analiz przeprowadzonych przez 590 powodów wynika, że czas dojazdu jednośladem w centrum miasta skraca się o blisko 60% w porównaniu do realizowanych przez pojazdy czterokołowe.

Proste zasady

Krótki i przejrzysty cennik, całość obsługi realizowana przez aplikację mobilną to kluczowe założenia Skubera. Cena przejazdu za jeden kilometr to tylko 0,90 zł.

– Koszt przejazdu Skuberem będzie liczony za każdy przejechany kilometr, bez opłaty czasowej i innych ukrytych kosztów. Opłata początkowa wyniesie od 4 do 8 złotych w zależności od miejscowości. To bardzo atrakcyjne warunki w stosunku do samochodowej konkurencji. Przewagą nad wypożyczalniami skuterów jest to, że naszych pojazdów nie trzeba będzie odszukać w mieście ani do nich dotrzeć – kierowca po prostu przyjedzie do nas we wskazane miejsce w czasie nie dłuższym niż  8 minut – mówi Michał Dąbrowski, z zespołu Skuber.

Bezpieczeństwo i wygoda

Kierowcą Skubera może zostać każdy posiadacz skutera, który pomyślnie przejdzie weryfikację przeprowadzaną przez zespół Skubera. Po nadesłaniu zgłoszenia, kierowca odbędzie rozmowę kwalifikacyjną. Aplikacja umożliwi też ocenę kierowcy i wystawienie opinii po odbytej jeździe. W celu zapewnienia podróżnym maksymalnego bezpieczeństwa, kierowcy Skuberów będą też podlegali kontroli niezależnych konsultantów.

Wszystkie pojazdy w Skuberze wyposażone będą w kaski dla pasażerów. Dla komfortu i wygody podróżnych każdy pojazd będzie dysponował zamontowanym bagażnikiem na podręczne torby oraz peleryny chroniące przed chłodem i wilgocią. Całoroczne wyposażenie każdego jednośladu gwarantuje komfortowy transport również zimą oraz w dni deszczowe.

Ekspresowe przesyłki kurierskie

Jednym z kluczowych zadań stawianych przed Skuberem jest dostarczanie ekspresowych przesyłek kurierskich. Czas realizacji kursu może wynieść mniej niż 30 minut, zaś koszt usługi to jedynie 1,8 zł za każdy przejechany kilometr.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem