Slide.ly złoży Twoje zdjęcia z Instagrama i Facebooka w ciekawy kolaż

Dodane: 19.04.2013

Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Zdjęcia z wakacji, urodzin znajomej czy z piątkowej imprezy trudno połączyć ze sobą w jedną całość. Z pomocą przychodzą nam takie narzędzia, które ułatwią proces tworzenia kolażu. Korzystając z Slide.ly zajmie nam to kilka minut.

Zdjęcia z wakacji, urodzin znajomej czy z piątkowej imprezy trudno połączyć ze sobą w jedną całość. Z pomocą przychodzą nam takie narzędzia, które ułatwią proces tworzenia kolażu. Korzystając z Slide.ly zajmie nam to kilka minut.

Główna grafika artykułu pochodzi z Fotolia

Wchodząc na stronę główną startupu widzimy kolaże udostępnione publicznie przez użytkowników Slide.ly. Wśród nich znajdziemy filmiki ze zdjęciami najpiękniejszych kobiet, aktorów czy samochodów. Opublikowane produkcje zachęcają do stworzenia własnego materiału.

Po rejestracji możemy połączyć nasze konta z portali społecznościowych, gdzie trzymamy swoje zdjęcia. Do aplikacji, z którymi możemy zsynchronizować nasze konto Slide.ly zaliczamy Facebooka, Instagram, Google Images, Flickr oraz Picasa. Zdjęcia możemy dodać też prosto z komputera. W takim przypadku zostaną automatycznie dodane do konta w Box.

Po tym jak już wybierzemy z dostępnych albumów zdjęcia (maksymalnie 90), które mogą pojawić się w tworzonym materiale wystarczy je dodać. Możemy je również poukładać w odpowiednim dla nas szyku. Kolejnym krokiem będzie wybranie muzyki odpowiedniej dla przedstawianej tematyki. Utwory możemy dodawać z YouTube’a, SoundCloud bądź z własnego zbioru.

Startup powstał w 2010 roku. Dotychczas na rozwój otrzymał ponad milion dolarów dofinansowania. Zachęcamy do sprawdzenia jego funkcjonalności i ocenienia czy ciekawie prezentuje zebrane treści. Nas przekonały.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem