Slidebag.com – nowe oblicze e-learningu

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

SlideBag.com – bezpłatne narzędzie do tworzenia interaktywnych prezentacji, kursów, galerii, tutoriali, quizów, testów, gier scenariuszowych, jednym słowem wszystkiego, co niezbędne, żeby realizować e-learning w atrakcyjnej formie, jest już dostępne w polskiej sieci.

SlideBag.com – bezpłatne narzędzie do tworzenia interaktywnych prezentacji, kursów, galerii, tutoriali, quizów, testów, gier scenariuszowych, jednym słowem wszystkiego, co niezbędne, żeby realizować e-learning w atrakcyjnej formie, jest już dostępne w polskiej sieci. Z narzędzia skorzystać może każdy – bez konieczności zakupu drogiej licencji czy znajomości obsługi specjalistycznego oprogramowania.

SlideBag.com to platforma online i narzędzie do tworzenia atrakcyjnych, interaktywnych prezentacji, kursów, galerii, tutoriali, portfolio, quizów, testów, gier scenariuszowych, itp. Na SlideBag.com można je jednak nie tylko tworzyć, ale i udostępniać – za darmo lub za opłatą. Każdy użytkownik sam decyduje o tym, czy i gdzie swoje materiały udostępni, sam ustala komu udostępni je bezpłatnie, a kto musi za dostęp do nich zapłacić, i sam decyduje o tym, ile będą kosztować. Materiały mogą być dostępne publicznie lub zabezpieczone hasłem, tylko dla wybranych osób lub grup odbiorców. Dodatkowo, stworzone na SlideBag.com prezentacje można w prosty sposób zamieścić na własnej stronie www, blogu lub w każdym systemie e-learningowym obsługującym format SCORM.

Udostępniona w portalu aplikacja SlideBag App umożliwia przygotowywanie ciekawych, wielowątkowych prezentacji. Jej główną, unikatową zaletą jest możliwość stosowania w prezentacjach, na slajdach, elementów decyzyjnych lub quizowych, zadań typu: pogrupuj, połącz w pary, wybierz (jedno- i wielokrotny wybór), wpisz prawidłową odpowiedź, ustal kolejność, itp. Dzięki temu Slidebag App pozwala tworzyć wielowątkowe, interaktywne prezentacje, w których treści wyświetlane odbiorcy zależne są od jego odpowiedzi lub decyzji! W materiałach można umieszczać też pliki multimedialne (wideo, audio) oraz graficzne.

Ze SlideBag.com może skorzystać każdy, kto chce prezentować treści lub sprzedawać je w Internecie! To idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które wykorzystują Internet do dzielenia się wiedzą, materiałami multimedialnymi, prezentacjami, galeriami, kursami, a więc dla blogerów, dziennikarzy, nauczycieli, wykładowców, korepetytorów, szkoleniowców, trenerów, coachów, menedżerów, marketingowców, specjalistów PR, HR i wielu innych. Nie trzeba znać specjalistycznego oprogramowania ani kupować drogich licencji, aby w łatwy sposób dzielić się materiałami i mieć możliwość ich komercjalizacji.

SlideBag.com to nowoczesna platforma e-learningowa, z której skorzystać mogą nie tylko nauczyciele, szkoleniowcy czy korepetytorzy, ale każdy użytkownik internetu, który chce w atrakcyjny sposób dzielić się swoją wiedzą.

źródło: informacja prasowa