Słonecznie za oknami – GG zaświeciło na Windows Phone

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Użytkownicy smartfonów z systemem Windows Phone mogą ustawić status
„dostępny” dla swoich znajomych z GG. W Marketplace pojawiła się pierwsza
przygotowana przez GG Network aplikacja popularnego komunikatora GG na
system mobilny firmy Microsoft.

Użytkownicy smartfonów z systemem Windows Phone mogą ustawić status „dostępny” dla swoich znajomych z GG. W Marketplace pojawiła się pierwsza przygotowana przez GG Network aplikacja popularnego komunikatora GG na system mobilny firmy Microsoft.


Aplikacja powstała w odpowiedzi na sugestie i liczne prośby użytkowników. GG w komórce jest proste w obsłudze i pozwala być w kontakcie ze znajomymi, niezależnie od miejsca. GG na Windows Phone umożliwia m.in. dostęp do aktualnej listy kontaktów, pozwala dodawać i usuwać kontakty, oznaczać wybrane jako ulubione (przy pomocy gwiazdek), szukać znajomych w katalogu publicznym, przeglądać archiwum.

Aplikacja jest dostosowana do kafelkowego wyglądu mobilnego systemu operacyjnego firmy Microsoft. Aktualne powiadomienia z komunikatora pokazują się w tzw. kaflu GG, dzięki czemu użytkownik nie przeoczy wiadomości i ma szybki dostęp do aplikacji. Korzystanie z GG na Windows Phone jest proste i bardzo intuicyjne.

GG na Windows Phone jest dostępne do pobrania bezpłatnie w internetowym serwisie z aplikacjami – Marketplace: http://www.windowsphone.com/pl- pl/apps/81fa3f08-d030-42ba-b36c-37b95908b6d7

Wersja GG na Windows Phone dołącza do obecnych już wersji komunikatora na inne systemy mobilne. Łącznie ze wszystkich wersji podręcznego GG korzysta już 1 milion użytkowników miesięcznie.

źródło: informacja prasowa