Śmieciowym wzorom umów już dziękujemy!

smieciowym wzorom umow juz dziekujemy
Udostępnij:
Potrzebujesz szybko znaleźć wzór umowy? Możesz skorzystać z nieczytelnych i nieedytowalnych dokumentów dostępnych w sieci lub płacić za sporządzenie każdej umowy. Jest jednak lepsze rozwiązanie.

Potrzebujesz szybko znaleźć wzór umowy? Możesz skorzystać z nieczytelnych i nieedytowalnych dokumentów dostępnych w sieci lub płacić za sporządzenie każdej umowy. Jest jednak lepsze rozwiązanie. SzybkieUmowy.pl - bezpieczny, łatwy w obsłudze oraz zaufany serwis, w którym znajdziesz bogatą bazę dokumentów stworzonych przez prawników i ekspertów oraz skorzystasz z ich porad. Jedno kliknięcie, kilka sekund i możesz już wypełniać wzór, którego potrzebujesz!

Jest około milion wyszukiwań dla hasła wzory umów w Google. Skąd jednak wiadomo, że wzór jest aktualny i zgodny z prawem? Nad podobnym problem zastanawiała się Zuzanna Dolińska – projekt manager serwisu SzybkieUmowy.pl.

Nasz startup, to z jednej strony odpowiedź na problem użytkowników, poszukujących sprawdzonych wzorów umów, a z drugiej szansa dla prawników i kancelarii prawnych, na pozyskanie dodatkowych klientów i wypracowanie wizerunku ekspertów. - mówi Dolińska.

Ponad 13% Polaków nie czyta umów przed podpisaniem. Takie dane można znaleźć w sondażu TNS dla Centrum Prawa Bankowego i Informacji. Zdecydowanie więcej procent nie wie do kogo zgłosić się z poradą lub boi się wysokich stawek. SzybkieUmowy.pl, to także szansa dla nich.

Gdybym miała wymienić dwie najważniejsze cechy naszego serwisu, to byłaby to z pewnością baza ponad 1000 umów, która stale rośnie i jest dostępna na każdym urządzeniu oraz zrozumiały język jaki posługują się nasi eksperci. Niedługo udostępnimy też naszym użytkownikom potwierdzania umowy przez podpis elektroniczny – dodaje twórczyni serwisu.

Istnieje też możliwość zamówienia indywidualnego wzoru umowy u prawnika współpracującego z serwisem. Jak poznamy, że warto mu zaufać? Profile prawników, które znajdziemy w serwisie są oceniane na podstawie ich aktywności, ilości umów które pomogli sporządzić oraz opiniach innych użytkowników.

źródło: informacja prasowa