SMSAPI otwiera szeroko bramę miłości. A jest nią darmowa bramka sms

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Żeby ułatwić wyznanie miłości nieśmiałym, platforma SMSAPI uruchomiła darmową bramkę SMS pod adresem walentynki.smsapi.pl. Firma gwarantuje nadawcom anonimowość.

Wiadomość może zawierać 140 znaków oraz jedną z kilku walentynkowych grafik lub piosenek o miłości. Wystarczy podać numer nadawcy i określić, o jakiej porze w dniu zakochanych SMS ma dotrzeć. Wiadomości można podpisać, ale nie ma takiej konieczności – nadawcą SMS-a z każdym razem będzie Walentynka.

– Wyznanie miłości wciąż pozostaje zadaniem niełatwym. Stąd nasza bramka, którą otwieramy dla każdego, kto chce przekazać bliskiej osobie dobrą wiadomość. Gwarantujemy anonimowość i dostarczenie wiadomości na czas – tłumaczy Andrzej Ogonowski, Brand & PR Director w SMSAPI.

Przez bramkę przejdą tylko pozytywne treści, przed wulgaryzmami chroni bowiem specjalny filtr. Strona walentynki.smsapi.pl już działa, SMS z miłosnym wyznaniem można zaplanować już teraz.

Na co dzień platforma SMSAPI służy do wysyłania masowych SMS-ów, MMS-ów i VMS-ów przez firmy i urzędy. Z okazji tego szczególnego dnia postanowiła otworzyć się na wszystkich, którzy chcą się podzielić swoją miłością. Podawane numery adresatów nie będą gromadzone przez firmę, która oferuje usługę.