Soccer Champs – graj dla swojej ukochanej drużyny

soccer champs graj dla swojej ukochanej druzyny
Udostępnij:
Soccer Champs jest grą w której zadaniem gracza jest zdobywanie jak największej ilości bramek z rzutów karnych dla swojej ulubionej drużyny. Jednocześnie odbywa się rywalizacja pomiędzy graczami tego samego zespołu o uzyskanie dla drużyny jak największej ilości punktów.

Soccer Champs jest grą w której zadaniem gracza jest zdobywanie jak największej ilości bramek z rzutów karnych dla swojej ulubionej drużyny. Jednocześnie odbywa się rywalizacja pomiędzy graczami tego samego zespołu o uzyskanie dla drużyny jak największej ilości punktów. Każdy zdobyty gol to jeden punkt na generalnej tablicy wyników. Na koniec aktualnego sezonu zostanie wyłoniona drużyna która uzyska tytuł Soccer Champs a wszyscy gracze którzy ją wspierali otrzymają specjalną grafikę.


Po pobraniu aplikacji wybierasz drużynę, dla której chcesz zdobywać punkty w rzutach karnych. Wybór jest jednorazowy i nie można go później zmienić. Która drużyna zwycięży w danym sezonie? Zależy tylko od Ciebie! Gra posiada unikalny system celowania i strzelania wykorzystujący akcelerometr w telefonie lub joystick. Na oddanie jednego strzału jest tylko 7 sekund a dodatkowo im dłużej celujesz tym mniejsze szanse na gola – bramkarz odczytuje Twoje zamiary.

W tej chwili można grać w Soccer Champs UK, w najbliższych dniach swoją premierę będą miały wersje Soccer Champs PL i Soccer Champs EURO Special Edition. Każda wersja jest oddzielną aplikacją, dzięki czemu można niezależnie wspierać różne drużyny.

Gra jest dostępna na telefony z systemem Android i jest dostępna za darmo. Aplikację można pobrać skanując poniższy fotokod:

źródło: informacja prasowa